Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Vücut Spreyi

Kişisel bakım yaparken en sık kullanılan ürünlerden biri de vücut spreyi çeşitleridir. Kolayca uygulanan, iyi hissettiren vücut spreylerini günlük bakım rutininize ekleyebilirsiniz.Ekek vücut spreyi ve kadın vücut spreyi çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Avon, Eda Taşpınar, Bebak, Oriflame, Victoria’s Secret, Eyüp Sabri Tuncer, Maison gibi markaların set ya da tekli haldeki ürünlerini keşfedebilirsiniz! 

Vücut Spreyleri ile Eşsiz Koku Deneyimleri Yaşayın!

Body mist olarak da adlandırılan vücut spreyleri her yaştan insanın kullanabileceği ürünlerdir. Pratik şekilde uygulanabilen bu ürünleri duş aldıktan sonra, temiz vücudunuza uygularsanız temiz koku çok daha uzun süre sizinle olur. 

 • Vücut spreyini vücudunuza 15 cm gibi bir mesafeden uygulayabilirsiniz. Vücut spreyi bir miktar kuruduktan sonra giyinmeniz tavsiye edilir.

 • Vücut spreyi ile birlikte aynı ürünün parfüm, roll-on, deodorant ya da vücut kremini seçeneklerini de inceleyip satın alabilirsiniz. Böylece kokuyu çok daha kalıcı bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

 • Yoğun terlemeler, spor sonrası pratik bir temizlik hissi için vücut spreyi çeşitlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Vücut spreyleri parfümlere göre daha fresh kokulara sahiptir. Dermatolojik testlerden geçen vücut spreyi çeşitlerini gönül rahatlığıyla kullanabilir, alerjileri önleyebilirsiniz. 

 • Simli vücut spreyi çeşitlerini kullanarak özellikle yaz akşamlarında ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu tarz ürünler cildinize doğal bir ışıltı kazandırırken harika bir kokuyu da vücudunuzda taşımanızı sağlar. 

 • Kokunun daha uzun süre cildinizde kalması için spreyi nabız noktalarına uygulayabilirsiniz. Boyun, bilek içleri, ayak bilekleri ve göğüs bölgesi gibi yerlere vücut spreyini uygulayarak tüm gün ferah hissedebilirsiniz. 

 • Genellikle yaz ayları için amber, nar, kiraz çiçeği, limon gibi kokuları tercih edebilirsiniz. 

 • Bergamot, yasemin, çikolata, gül, vanilya gibi özel aromaları tercih ederek kalıcı notalar yakalayabilirsiniz.

 • Erkek vücut spreyi çeşitleri ise daha çok fresh kokulardan oluşur. 

 • Vücut spreylerini set ve tekli olarak satın alabileceğiniz gibi 85, 150, 200 ml gibi farklı boyutları da inceleyebilirsiniz. Böylece çeşitli ürünler arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. 

 • Teninizin mis gibi kokmasını sağlarken cildinizi nemlendiren vücut spreylerini de tercih edebilirsiniz. 

 • Özellikle terleme problemi yaşatan bölgeleriniz varsa vücut spreyi çeşitleriyle bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. 

 • Taze ve temiz hissetmek, hafif ve etkileyici olmak için vücut spreyi çeşitlerini inceleyip ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile onları satın alabilirsiniz! 

Kendiniz için en doğru vücut spreyi çeşidini seçmek için;

 • Favori kokularınız varsa ilk olarak onlara yönelebilirsiniz. Favori parfümünüzün benzeri bir vücut spreyi ile daha kalıcı kokulara ulaşabilirsiniz. 

 • Sıcak yaz günlerinde ve soğuk kış günlerinde farklı kokulara yönelebilirsiniz. Yaz mevsiminde çiçeksi, meyvemsi kokuları; kış aylarında daha yoğun kokulara şans verebilirsiniz. 

Vücut spreyi çeşitlerini hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz için vücut spreyi seçimi yaparken;

 1. Vücut spreyinin onun zevkine, onun sevdiği kokulara yakın olmasına dikkat edebilirsiniz. Bu, sürprizinizi beğenmesi açısından oldukça önemlidir. 

 2. Eğer karşınızdakini çok iyi tanıyorsanız onun karakter özelliklerine göre vücut spreyi seçimi yapabilirsiniz. Baskın ya da daha uçucu kokulara mı yöneleceğinize buna göre karar verebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Vücut Spreyi Çeşitleriyle Kişisel Bakım İhtiyaçlarınızı Karşılayın

İyi hissetmenizi ve özgüvenli olmanızı sağlayan kokular, aynı zamanda sizi eşsiz kılar. Vücut spreyi çeşitlerinin fiyatları ürünün markasına, boyutuna ve içeriğine göre değişiklik gösterir.  Avon, Eda Taşpınar, Bebak, Oriflame, Victoria’s Secret, Eyüp Sabri Tuncer, Maison gibi markaların eşsiz kokularını ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Siz de gün boyunca taze ve ferah hissetmek için çok çeşitli vücut spreyi çeşitlerini hemen keşfedin!