İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Wahl

Kişisel bakım her insanın dikkat ettiği bir noktadır. Bunun için kadınlar genellikle makyaja yönelirken erkekler sakal ve bıyıklarını şekillendirerek yüzüne estetik bir görünüm kazandırır. Şekillendirme esnasında kullanılan aletin kalitesi önemlidir. Kalite doğrultusunda aletten istenilen verim alınabilir. Bu noktada Wahl tıraş makinesi kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap olur. ÇiçekSepeti’nden Wahl ürünlerine göz atabilirsiniz.

Wahl Makine Çeşitleri

Wahl Türkiye herkesin ihtiyacı olan ürünü bulabilmesi için çeşitli modellerini satışa sunar. Makine çeşitleri arasında Wahl beyaz, bordo, lacivert ve siyah gibi renk seçenekleri bulunur. Bu sayede işlevselliğine ek olarak estetik açıdan beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Ürünlerin hepsi özel olarak tasarlanır ve kullanımı son derece kolaydır.

  • Wahl sakal tıraş makinesi kalın ve sert çıkan sakalları zorlanmadan kesmede yardımcı olur. Kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Kuvvetli mekanizması sayesinde takılmadan uzun süre çalışabilir. Farklı kademeleri vardır. Bu kademelerden istediğinize getirerek sakallarınızı kolaylıkla kesebilirsiniz.
  • Wahl yanak makinesi sakal tıraşının ardından yanaklarda çıkan küçük tüylerin düzeltilmesi keskin bir çizgi oluşturmak için kullanılır.
  • Wahl ense makinesi saç kesiminin ardından birkaç gün geçtiğinde ensede çıkan ve görünümü bozan saçları kesmek için kullanılır. Daha net bir ense çizgisi ve pürüzsüz bir görünüm için Wahl’ın ense makinesinden yararlanabilirsiniz.
  • Wahl burun kılı alma makinesi burnu tahriş etmez ve rahatsızlık hissi uyandıran kılların alınması için kullanılır.

Wahl Ürün Fiyatları

Wahl fiyatları hemen her bütçeye hitap eder. Fiyatlar üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzemeye ve boyutlarına göre fiyat farklılıkları mevcuttur. Wahl ne demek sorusu kullanıcılar tarafından sıkça yöneltilir. Wahl, kullanıcı memnuniyetini ve ürünlerinin kalitesini ön planda tutan kişisel bakım markasıdır.

Wahl tarak seti gibi birçok kişisel bakım malzemesi satışa sunulur. Wahl kırmızı, beyaz ve benzeri birçok renk seçeneği vardır. Bu sayede Wahl farkıyla çeşitli modellerden dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden Wahl ürünlerine göz atarak aradığınızı bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.