Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Wainer

İsviçre merkezli bir saat markası olan Wainer, odağına yaşam ve stili alarak yenilikçi tasarımlara imza atar. Yeni başlangıçlardan ilham alan marka, geleneksel İsviçre saat zanaatkârlığını modern ve özgün tasarımlarla buluşturur. Güçlü bir stile sahip kadın ve erkeklere hitap eden Wainer ürünleri; safir camları, paslanmaz çelik ve titanyum kasaları sayesinde uzun yıllar keyifle kullanılır.

Kullanışlı ve Şık Wainer Ürünleri

Güçlü tasarımları sayesinde Wainer, fonksiyonel bir gereç olan saatleri şık aksesuarlara dönüştürür. Trio, Iconic, Vintage ve Classic gibi farklı koleksiyonları bulunan marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı zevklere sahip kullanıcılara hitap eder. Kült haline gelmiş tasarımlardan vazgeçemeyenler Wainer WA.10000-B gibi modellerden yana tercihte bulunurken özgün ve yenilikçi tasarım arayanlar Wainer WA.16910-D gibi çağdaş stilde modellere bir şans verebilir.

Wainer fiyatları, performans fiyat oranı yüksek İsviçre yapımı saat arayanların dikkatini çekebilir. Özenli İsviçre işçiliğine sahip olan modeller, kronograf ve 30 metreye kadar suya dayanıklı olma gibi özellikleri ile göz doldurur. Uygun fiyatlı Wainer ürünleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilir, kampanya ve indirim gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Outlet Wainer ürünleri arasından seçim yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz şık bir saati çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yeni Sezon Wainer Tasarımları

Wainer, sezonun öne çıkan trendleri doğrultusunda koleksiyonlarını günceller. Özgün ve modern tasarımları sayesinde saat ve aksesuar modasına yön veren marka, kullanıcılarına zamansız çizgilere sahip modeller sunar. ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabileceğiniz uygun fiyatlı Wainer ürünleri, sadece geçen sezon ürünlerinden değil, yeni tasarımlardan da oluşur.

ÇiçekSepeti Wainer kampanya ve fırsatları, aksesuar koleksiyonunuzda uzun yıllar baş köşede tutacağınız bir saat satın almanıza yardımcı olur. İndirimli Wainer ürünleri için ÇiçekSepeti’ni düzenli olarak ziyaret edebilir, hayalini kurduğunuz modeli avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.