İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Webcam ve Bilgisayar Kamerası

Webcam, görüntülü iletişim için gerekli olan önemli bilgisayar aksesuarları arasında yer alır. Masaüstü bilgisayar sistemleri veya notebook için uyumlu olan bu cihazlar sayesinde uzak noktalar ile görüntülü bağlantı kurmak mümkün hale gelir. Hafif ve kolay taşınabilir Webcam cihazları ihtiyaç duyulan yerlere kolayca götürülebilir. Sık sık iş seyahatlerine çıkıyorsanız yanınızda götüreceğiniz Webcam ile toplantılarınıza internet üzerinden katılım sağlayabilir aynı zamanda aile üyelerinizle de görüşme sağlayabilirsiniz. Sizi sevdiklerinize bağlayacak ve işlerinizi uzak noktalardan da yönetmenize yardımcı olacak Webcam modelleri ÇiçekSepeti’nde.

Kaliteli Webcam Modelleriyle Daha Verimli Toplantılar

Web kamera sistemleri kişisel olarak etkin bir kullanım sunarken çoklu kullanım için de özel çözümlere sahiptir. Özellikle büyük toplantı odalarında kullanılacak kameralar daha geniş açı ile görüş sağlarken ortamdaki seslerin de daha temiz ve kaliteli aktarılmasında etkilidir. Ortam seslerini daha geniş açılarla toplayabilen Webcam sistemleri toplantılardan sağlanan verimin de daha yüksek olmasına yardımcı olur. Dâhili mikrofona sahip web kamera çeşitleri, başka bir donanıma gerek kalmadan ses ve görüntü işlemlerini beraber yürütür. Web kameralar anlık iletişim yanında video çekme veya görüntülü içerik üretme işiyle uğraşanlar için de önemli bir bilgisayar çevre birimidir. Özellikle sosyal platformlara içerik üretenler, pek çok kişi tarafından izlenecek videolarının son derece kaliteli olması ister. Bundan dolayı bu tür işlemler için en iyi Webcam sistemleri tercih etmek önemlidir. Kaliteli cihazlar ile yüksek çözünürlükte üretilen görsel içeriklerin hitap ettikleri kitleleri etkileme oranı da daha yüksektir. Video çekimlerine ek olarak fotoğraf çekimi de yapılabilen Webcam çeşitleri ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Kablosuz Webcam Modelleri İle Her Ortamda Çekim İmkânı

Web kameralar genellikle sabit kalmalarını sağlayan bir platform üzerinde yer alır veya ekran ya da başka bir taşıyıcı standa tutturulmak için klips içerir. Bilgisayar sisteminden bağımsız olan modelleri, görüntü almak istediğiniz konum ve açıya konumlandırarak kullanabilirsiniz. Bu kamera sistemleri canlı iletişim sağlama özellikleri yanında video çekimleri yapmak için de ideal özelliklere sahiptir. Web kameraların kablo ile bağlanan çeşitleri olduğu gibi kablosuz bağlantı sağlayan çeşitleri de vardır. Pille çalışan kablosuz modeller çekim işleminin bilgisayara bağlı olmadan daha özgürce yapılabilmesine imkân tanır. Siz de kablo karmaşasından hoşlanmıyorsanız, kablosuz Webcam kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu modeller özellikle dış çekimler için idealdir. Pil kapasiteleri de yüksek olan kablosuz web kameralar ile uzun süreler boyunca kayıt yapılabilir. Teknolojik gelişmelerin artması web kameraların da gelişmiş teknik özellikler kazanması ile sonuçlanmıştır. Bu sayede hem pek çok yeniliği bünyesinde barındıran hem de ucuz Webcam modellerine kolayca ulaşılabilir.

Gelişmiş Web Kamera Sistemleri ÇiçekSepeti’nde

Eğer web kameranızı karanlık ve loş ortamlarda da kullanacaksanız, teknik donanımı bu tür ortamlara uygun cihazlar arasından seçim yapmanız yani karanlık ortamlarda çekim yapabilen Webcam modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Aksi durumda canlı bağlantılar veya video çekimlerinden istediğiniz verimi alamazsınız. Bu tür ortamlar için yüksek kaliteli sensör ve mercek içeren cihazlar idealdir. Gelişmiş otomatik pozlama özelliği de bu ürünlerde aranan önemli özelliklerin başında gelir. Çekim esnasında oluşan ışık değişimleri veya hareketler, görüntüde belirli seviyede bozulmaya sebep olabilir. Otomatik pozlama yapabilen web kameralar bu türden görüntü bozulmalarını önleyen teknik donanıma sahip olduklarından bu tür cihazlardan daha kaliteli görüntüler elde edilir. Hareketli çekimler, dış ortam çekimleri, spor karşılaşması gibi çekimler ile uğraşıyorsanız tercihinizi otomatik pozlama yapabilen web kamera modellerinden yana kullanabilirsiniz. Hem anlık görüntülü konuşma ihtiyacınıza hem de kaliteli içerik üretimine yardımcı olacak, gelişmiş bir sisteme ÇiçekSepeti’nin sunduğu uygun Webcam fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.