Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Wee Baby Anne&Bebek Ürünleri

İlk hamilelik haberini aldığınız andan itibaren en değerliniz olan bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve içinizi rahat ettirecek ürünler kullanmak, ebeveyn olarak göreviniz haline gelir. 1986’dan beri bebekler ve ebeveynler için en iyiyi sunmaya çalışan Wee Baby markası, hemen hemen herkesin ilk tercih ettiği anne&bebek markası olarak öne çıkmaktadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile 34 yıldır annelerin gönülleri rahat olsun diye çalışan Wee Baby, “İyi Üretim Uygulamaları” (GMP) kapsamında, Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun olarak ürünler üretmekte, BPA içermeyen ve FDA onaylı ham maddeler kullanmaktadır. Bebek biberonu, emzik, göğüs pompası, termometre, bebek tırnak makası veya anne&bebek bakımı hakkında aklınıza gelebilecek her türlü ürün Wee Baby tarafından üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bebeğiniz ve sizin için her zaman en iyiyi, en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen ÇiçekSepeti üzerinden indirimli Wee Baby ürünleri ve Wee Baby kampanya ürünlerini sipariş edebilir, bebeğinizi de kendinizi de memnun edebilirsiniz.

Wee Baby Ürünleri İle Mutlu Bebekler, Mutlu Ebeveynler

Ebeveynler için en önemli konuların başında bebek beslenmesi gelmektedir. Yeni doğan bebekler yaklaşık dört yaşına kadar özel bir beslenmeye ihtiyaç duyar ve acıktıkları veya doyduklarını tam olarak ifade edemediklerinden belirli saatlerde beslenmeleri gerekir. Beslenme için ilk öncelik her zaman anne sütü olduğundan “Wee Baby Pratik Manuel Süt Pompası” veya “Wee Baby Elektrikli Süt Pompası” düzenli süt sağımı için en çok ihtiyaç duyulan ürünler olarak öne çıkar. Sağılan sütleri saklamak için ise “Wee Baby Süt Saklama Kabı” veya “Wee Baby Anne Sütü Saklama Poşeti” kullanmanız sütün sağlıklı bir şekilde depolanması adına oldukça önemlidir. Bebek beslenmesinin bir diğer önemli adımı ise biberon seçimidir. Farklı maddelerden üretilebilen biberonlarda doğru malzeme kullanılmamış ise biberondan sıvıya zararlı madde geçişi olabilir veya biberona sıcak bir sıvı konulduğunda biberon eriyip, deforme olabilir. Tüm bu durumlar göz önüne alınarak üretilen Wee Baby biberonlar, BPA gibi zararlı maddeler içermez ve doğru ham madde kullanımı ile bebeğinizin sağlığını korur.

Her zaman bebek sağlığını ön planda tutan Wee Baby; yeni sezon Wee Baby bebek bakım ürünleri, outlet Wee Baby bebek bakım malzemeleri ve ürün gamında yer alan tüm çeşitleriyle ÇiçekSepeti’de sizi bekliyor.