Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Wee Baby Alıştırma Bardağı Çeşitleri Çiçeksepeti'nde!

Bebeğiniz her gün gelişim göstermeye devam ediyor. Kendi başına içeceklerini yudumlayabilmesi de, oldukça büyük bir gelişim olarak karşımıza çıkıyor. Anne ve bebeklerin en çok tercih ettiği markalardan olan Wee Baby, alıştırma bardağı çeşitleriyle de alışveriş sepetlerinde yer alıyor. Wee Baby alıştırma bardağı çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Alıştırma bardakları, genellikle 4-18 aylık bebekler için tercih edilen ürünlerdir. Bebeklerin biberondan bardağa geçiş süreçlerini kolaylaştıran bu ürünler, onların daha kolay tutabilmeleri için her iki yandan kulplara sahiptir. Siz de uygun fiyatlı Wee Baby alıştırma bardağı ürünlerine sahip olmak için Çiçeksepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Wee Baby Alıştırma Bardağı Ürünleri

Wee Baby marka alıştırma bardağı ürünleri; BPA, katkı maddesi içermez. Herhangi bir akıtma yapmayan bu bardaklar, bebeklerin hareketli karakterlerine de uyum sağlar. Hafifliği ile kolay kullanıma sahip olan alıştırma bardakları, silikon emzik yapıları sayesinde bebeklerin kolay adapte olmasını sağlar. İndirimli Wee Baby alıştırma bardağı çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Wee Baby marka alıştırma bardağı ürünlerini avantajlı fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Wee Baby alıştırma bardağı ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Wee Baby markası, birçok ürününde olduğu gibi alıştırma bardağı ürünlerinde de kaliteyi ön planda tutuyor. Farklı hacimlerde üretilen bu alıştırma bardakları, farklı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Siz de Wee Baby alıştırma bardağı ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, Wee Baby alıştırma bardağı ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.