Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Wefood

Wefood günlük hayatta sağlıklı yaşamı benimseyen ve seçimlerini bu doğrultuda yapanlar için ideal uygun bir markadır. Farklı birçok ürün çeşidi bulunur. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcılar aradığı ürünü kolaylıkla bulabilir. Wefood nerede satılır sorusunun cevabıysa oldukça basittir. Online alışveriş farkıyla ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz Wefood ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sağlıklı Wefood Ürünleri

Wefood hindistan cevizi yağı gibi ürünler düzenli kullanımda bedene birçok açıdan fayda sağlar. Bu noktada sağlığına dikkat eden ve formunu korumak isteyenler tarafından ilgiyle karşılanır. Hindistan cevizi yağı besin değeri yüksek bir yağ türüdür. Metabolizma hızlandırmada etkili olduğundan kilo vermede yardımcı olabilir.

  • Wefood yulaf ezmesi özellikle sporla ilgilenenlerin tercihidir. İçeriğindeki yüksek lif değeriyle kas kütlesi oluşumuna yardımcı olur. Sindirilmesi kolaydır o nedenle hazımsızlık yapmaz ve çeşitli meyvelerle zenginleştirilerek tüketilebilir.
  • Wefood fıstık ezmesi çoğunlukla tatlı ihtiyacının karşılanması için tüketilir. Ara öğünlerde elma armut gibi meyvelerin üzerine ilave edilerek kullanılabilir. Üstelik yulafların üzerine gezdirmeniz halinde öğününüzü daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz.
  • Wefood keçiboynuzu özü vücutta enerji kaybından sonra enerjinin geri toplanması için tüketilebilir. Wefood farkıyla GDO içermeyen tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Keçiboynuzu özü gibi Wefood kakao yağına da kendine özgü lezzetiyle sağlıklı tariflerde yer verilebilir. Üstelik antrenman öncesinde vücuda direnç kazandırmak için tercih edilebilir.

Wefood Çeşitleri

Wefood markası insan sağlığını baz alarak besin değeri yüksek, kalori miktarı düşük ve lezzetli yiyecekleri kullanıcıların beğenisine sunar. Wefood badem unu gibi çeşitleri sayesinde beyaz un kalmadan farklı tarifler deneyebilirsiniz. Üstelik badem unu, yaşlanmayı hızlandıran ve vücutta bol miktarda bulunan serbest radikallerin verebileceği zararların önüne geçmede yardımcı olur.

Wefood spirulina bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler tarafından kullanılan bir besin takviyesi çeşididir. İçeriğinde yer alan yüksek oranda protein, demir, ve B vitamini gibi etkenler sayesinde düzenli kullanımda vücudun direnç kazanmasına yardımcı olur. ÇiçekSepeti’nden bu ve benzeri Wefood ürünlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.