İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Wella Uzmanlığı

Wella, Almanya’da bir kuaför olan Franz Stroher’in tutkusuyla ortaya çıkan köklü bir marka. 130 yılı aşkın süredir, hem kuaförlerin hem de sizlerin yaratıcılığını geliştiren ürünleriyle Wella; kadın ve erkekler için geliştirdiği saç bakım ürünleriyle her zaman gözde. Saçlarınız için profesyonel bakım sunan Wella, her ihtiyaca yönelik ürünleriyle şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Saç boyaları, açıcılar, maskeler, bakım ürünleri… Wella ürünleriyle siz de evinizde saçlarınız konusunda kimseye ihtiyaç duymadan profesyonel olabilirsiniz. Özellikle kadınların kuaför yerine evde kendi kendilerine saç boyama becerilerinin de gelişmesinde etkili olan Koleston, Wella’nın en bilinen ve saç boyası dendiğinde akla ilk gelen markalarından. Wella saç bakım ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Wella ile Saç Modası

Wella; kurulduğu zamandan itibaren, her dönem saç modasına yön veren bir marka haline geldi. Tutkulu kızıllar, özel sarışın serisi gibi hala ikonik olan renk tonlarını içinde barından saç boyalarıyla, saçlarınızı dipten uca kadar besleyen ve koruyan bakım ürünleriyle Wella; sadece saç modasında değili, saç bakımında da söz sahibi. Erkekler için özel olarak geliştirilen SP Men serisi, uzun yıllardır erkekler tarafından güvenle ve beğenilerek kullanılıyor. Saç şekillendirme konusunda da spreyleri ve köpükleriyle de size pratik ve etkili çözümler sunan Wella ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Saç dökülmesine ve her saç tipine göre geliştirilen özel serilere sahip Wella ile değişime saçlarınızdan başlayabilirsiniz. Wella ürünleriyle saçlarınıza renk katabilir, bakım yapabilir, daha güzel ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarınız değiştiğinde, siz de değişeceksiniz! Geniş skalasıyla Wella ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Wella saç bakım ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.