Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Wellcare ÇiçekSepeti’nde!

İLKO İlaç çatısı altında yer alan Wellcare markası takviye edici gıda takviyesi çeşitleri üretir. Sindirim sistemi, kadın sağlığı ve immun sisteme özel ürünleri ile beğeni kazanır. Vitamin, mineral ve prebiyotik takviyeleri ile sağlıklı bir yaşam sürmenize destek olur. Wellcare markalı takviye edici gıda çeşitleri için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.

WellCare Takviye Edici Gıda Çeşitleri

Düzensiz beslenme alışkanlıkları, yaşam tarzı ve çevresel faktörler nedeniyle kaybedilen vitamin ve minerallerin yerine konması oldukça önemlidir. Gıda yoluyla alamadığınız besin değerleri için markanın takviye edici gıda çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sindirim sisteminin düzgün çalışmasını destekleyen Wellcare ürünlerini ya da vitamin takviyelerini düzenli olarak tüketebilirsiniz. Wellcare ürün çeşitleri arasında kadın sağlığına özel takviyeler de vardır. Markanın ürün çeşitliliği arasında her yaş grubuna uygun takviyeleri bulabilirsiniz.

Vitamin ve mineral desteği kullanmak isterseniz Wellcare çeşitleri arasında yer alan B12, D, C vitaminlerini kullanabilirsiniz. Düzenli bir ilaç kullanıyorsanız ya da kronik bir rahatsızlığınız varsa takviye almadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Alerjik bir bünyeye sahip olanlar için geliştirilen göz damlası ve burun spreyi çeşitleri kaşıntı, aksırık, kızarıklık gibi sorunları gidermede size yardımcı olabilir. Doğal içeriklerle formüle edilen burun spreyleri günlük kullanım için uygundur.

Wellcare Takviye Edici Gıda Fiyatları

Wellcare kullananlar ürünlerden duydukları memnuniyeti dile getirir. Bitkisel içerikli Wellcare gıda takviyelerini, tablet, şurup, damla ve efervesan şeklinde bulabilirsiniz. Sindirim sistemini güçlendirmek, kaybettiğiniz vitamin ve mineralleri yerine koymak ve bağışıklık sistemini desteklemek isterseniz Wellcare ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Wellcare fiyat aralıkları her bütçeye uygun düzeylerdedir. Sindirim ve bağışıklık sisteminizi desteklemek isterseniz markanın ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Efervesan, tablet ve şurup çeşitleri arasından size uygun olanları tercih edebilirsiniz. Kampanyalardan ve Wellcare online alışveriş avantajlarından yararlanarak gıda takviyelerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel Wellcare ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.