İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

West Polo Ürünleri

Kadınlar ve erkekler için tasarladıkları çanta, cüzdan ve kartlıklarla West Polo markası; yerli üretim yapan markalar arasında yer alarak Türkiye pazarında yıllardır faaliyet gösteriyor. Farklı tarzlara hitap eden tasarımlarıyla West Polo, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Klasik ve sportif tarzda ürünlere sahip olan West Polo markası; erkekler ve kadınlar için ürettikleri tasarımların yanı sıra koleksiyonunda unisex tasarımlara da yer veriyor. West Polo markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yeni Nesil Aksesuar Modası

Cüzdanlar sadece para, kart, fiş, fotoğraf gibi materyalleri saklamak için değil; bazen çantanızda konumlandırabileceğiniz, bazen de tek başına kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor. Kaliteli bir cüzdan ve şık bir çantaya sahip olmak, aksesuar konusunda ne kadar yetkin olduğunuzu da gösterir. Tarzınızı aksesuarlarınızla da ön plana çıkarmak için, West Polo cüzdan ve çantalar sizi bekliyor! Birbirinden farklı renkleri ve tasarımlarıyla West Polo markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Özellikle klasik tarzda cüzdanlar üreten West Polo, modası geçmeyen ürünleriyle her dönem size eşlik ediyor. Kaliteli malzemeden üretilen cüzdan modelleriyle dikkat çeken marka; kartlık, omuz çantası, laptop ve evrak çantası gibi ürünlere de sahip. West Polo ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.