İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Whiskas

Yılların deneyimiyle Whiskas, kediler için geliştirdiği ürünlerde sağlık ve lezzeti harmanlıyor, yaşamları boyunca kedilere eşlik ediyor. Dört ayaklı dostlarınızın karşı koyamayacağı besleyici ve leziz Whiskas kedi mamaları ÇiçekSepeti’nde!

Geniş ürün skalası ve güvenilir içeriğiyle dünyaca ünlü Whiskas markasına ait ürünleri ÇiçekSepeti mağazasında anında inceleyebilir ve evinizin konforunda online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Kedilerin Doğal İçgüdülerinden Esinlenen Ürünler

Kediler doğaları gereği yemeklerini yalnızca besin olarak görmezler. Yemek onlar için aynı zamanda bir oyun alanıdır. Whiskas ürünleri, dört ayaklı dostlarınızın gün boyunca ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri içermesinin yanı sıra kedilerin oyuncu yapısına da hitap edecek nitelikte geliştirilmiştir. Siz de kediniz için bir yiyecekten fazlası olan Whiskas’ları ÇiçekSepeti aracılığı ile dilediğiniz an satın alabilirsiniz.

Patili dostunuzun ihtiyaçları zamanla değişebilir. Bu nedenle kediniz büyür ve gelişirken ona uyum sağlayabilecek bir mama ile beslenmesi gerekir. Kedilerinizin yaşına, kilosuna ya da beslenme alışkanlıklarına göre çeşitlenmiş kedi dostu ürünleri keşfedebilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca özel sağlık durumları bulunan kediler için de alternatif Whiskas ürünlerini bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Whiskas, besleyici dengeli içeriğiyle kedilerin daha sağlıklı ve mutlu olmasını sağlarken kedi sahiplerinin dostlarının bakımını en iyi şekilde anlamasına yardımcı olmayı hedefliyor. Siz de kediniz için en iyisini istiyor ve onu daha iyi anlamak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin tüm Whiskas ürünlerine ve çok daha fazlasına yer vermiş olduğu bu sayfa içerisinden ona en uygun ürünü seçebilirsiniz. Whiskas ailesine katılmak ve online sipariş avantajından yararlanmak için hemen sipariş vermeyi unutmayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.