İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Whisky ÇiçekSepeti’nde!

Evaflor parfümleri 1983 yılında piyasaya sürülmüştür. Ürün kalitesi ve pazarlama stratejisi, kısa sürede Fransa ve Avrupa'da büyük bir başarıya imza attı. Bugün Evaflor parfümleri tüm kıtalarda 88 ülkeye ihraç edilmektedir. Ancak Evaflor parfümleri dünyaca ünlü olmasına ve parfüm kalitesi en pahalı parfüm markalarına denk olmasına rağmen, şirket kurucularının fikrine her zaman sadık kalmıştır: Yüksek kaliteli ürünleri makul fiyatlarla yaratmak.

Bir Evaflor Paris markası olan Whisky, kalıcı ve dikkat çekici kokularıyla ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor!

İddialı ve Kalıcı Whisky Ürünleri

Evaflor parfümleri, orijinal fransız parfümleri olarak sadece Paris'te üretiliyor. Lüks ürünleri yüksek kalitede ve çeşitli stillerde sunmak için çalışan marka, sürekli koku notalarını geliştirir. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz kokular, kadınlar ve erkekler için çeşitli yaşlara hitap edecek karışımlarla kullanıcılara sunuluyor. Ulaşılabilir fiyatlarla kaliteyi buluşturan Evaflor, imza kokuları herkes için kolay erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Evaflor ailesinin en sevilen kokularından biri olan Whisky, kalıcılığı ve iddialı notalarıyla dikkat çekiyor. Tüm ilgiyi üzerinize toplayacak, stil sahibi kokular online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulunuyor. Zevkinize en uygun kokuyu keşfetmek ve Whisky ürünleriyle tanışmak için hemen web sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. Evinizin konforunu terk etmeden alışverişinizi tamamlamak için beğendiğiniz Whisky ürününü sepetinize eklemeniz yeterli!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.