İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Wildo ÇiçekSepeti’nde!

1979'da Ingvar Svantesson ve aynı vizyonu paylaştığı İsveç Ordusu'nda eski bir yüzbaşı olan Jan Andersson tarafında kurulan Wildo, 2011 yılında Jan'ın oğlu Erik Andersson'a devredildi. Halen İsveç, Borås'ta bulunan marka, Wild Outdoors kelimeleri birleştirilerek vahşi doğada ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi simgelemesi için Wildo olarak adlandırıldı. Marka, bugün gördüğünüz Wildo'yu yaratmak için yılların deneyimini yenilikçi fikirlerle birleştirmeye devam ediyor.

Outdoor aktivitelerinize konfor katacak Wildo ürünleri, özel fırsat ve kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Doğayla Aynı Dili Konuşan Wildo Ürünleri

Tüm insanların daha fazla doğaya hakkı olduğu inancıyla hareket eden Wildo, büyük ormanlar, yüksek dağlar ve açık sularda onlarca yıldır İsveç koşullarında kendini kanıtlamış olan kamp gereçleriyle güvenilir olmak için üretiliyor. Doğa ile aynı dili konuşan Wildo ürünleri sayesinde size sadece eşyalarınızı toplayıp dışarı çıkmanın kolaylığı kalıyor!

Kamp aşınmasını en aza indirerek yürüyüşçüler, kampçılar ve diğer tüm açık hava meraklıları için koşulları iyileştirme zamanının geldiğine karar veren marka, ürünlerini buna göre tasarlıyor ve geliştiriyor. İşlev, Wildo ürünlerinin tasarım için çok önemlidir. Olabildiğince hafif, dayanıklı ve kompakt dizaynlarla üretilen Wildo ürünleri işlevsel ve ergonomik bir kullanım sunuyor. En ilkel koşullarda bile sizi yarı yolda bırakmayacak Wildo ürünleri, tüm açık hava aktivilerinizde kullanabileceğiniz ekipman ve aksesuarladan oluşuyor.

İnsan ve çevre kaynaklarına saygının yanı sıra kalite ve malzeme konusunda yüksek standartlar sağlayan Wildo ürünleri, ÇiçekSepeti’ne özel indirim ve kampanyalarla açık hava akivitelerinizde size eşlik etmeyi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.