Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Wings Marka Dolma Kalem ve Ofis-Kırtasiye Ürünleri

İş hayatında, günlük yaşamda veya okul hayatında oldukça fazla kullanılan ve temelde not almak amaçlı olan defter ve kalemler aslında pek çok farklı işleve sahiptir. Kişisel kullanım ve ihtiyaçlara göre farklı defter ve kalem modelleri sunan Wings, geleneksel Çin kültür ögelerini modern kombinasyonlarla birleştirerek dolma kalem, kalem seti, kişiye özel defter kalem setleri, termos başta olmak üzere ofis-kırtasiye ürünleri üretmektedir.

Şık tasarımlarıyla dikkat çeken Wings ürünleri, işlevsellikleri ve kaliteleriyle fark yaratmaktadır. Üstelik kişiye özel olarak hazırlanmaları hediye ettiğiniz kişiler veya kendiniz için ayrı bir his uyandırmakta ve cazibe yaratmaktadır. Kullanım alışkanlığı olsun ya da olmasın, belli mevki ve sosyal statüdeki kişilere dolma kalem, defter kalem seti veya masa seti hediye etmek o kişinin statüsüne duyulan sevgi ve saygıyı gösterir. İster sevginizi isterseniz de saygınızı göstermek istediğiniz sevdiklerinize hediye etmek için farklı tür ve özellikteki indirimli Wings ürünleri ve Wings kampanya seçenekleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Kişiye Özel Wings Ürünleri İle Herkesi Mutlu Edebilirsiniz

Okul mezuniyeti, terfi, yeni iş, yeni okul kazanma, farklı bir statü edinme veya içinizden geldiği için hediye edebileceğiniz kalem ve defter setlerinden masa setlerine, kişiye özel termostan kartvizitliğe kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile Wings, bu özel anları ölümsüzleştirecek anılar oluşturmanıza yardımcı ürünler sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen modeller arasında tercih ettiğiniz ürünün kutusuna ismini yazdırabilir veya masa setini isme özel hazırlatarak sevdiklerinize çok özel bir jest yapabilirsiniz. Örneğin; Wings Packie Hediyelik Set içerisinde yer alan isme öze mekanizmalı organizer, kalem ve kartvizitlik ile düzeni seven sevdiklerinizi mutlu edebilir, çay ve kahve tutkunu olan sevdiklerinize “Wings Mavi İsme Özel Termos Kulplu ve Bardaklı” hediye ederek harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

Özel olarak hazırlanan ürünleri ile Wings fiyatları; ürün çeşidi, renk, set içeriği gibi kriterlere göre değişkenlik gösterirken yeni sezon Wings ofis-kırtasiye malzemeleri veya sınırlı sayıda sunulan outlet Wings ürünlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.