İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Wiwu ÇiçekSepeti’nde!

2011 yılında kurulmasına rağmen oldukça büyük bir kullanıcı kitlesi olan Wiwu, cep telefonları için ürettiği elektronik aksesuarlarla hayatı kolaylaştıracak tasarımlara imza atıyor. Ana hedefi, mobil yaşam tarzına uygun, kullanıcılara hareket kabiliyeti katan, şık ve kullanışlı ürünler tasarlamak olan Wiwu, yalnızca bu ürünlerin üretimini ile değil pazarlama ve satışını da aynı titizlikle yürütüyor. Çeşit çeşit, hayatınızı kolaylaştıracak ve kampanyalı Wiwu ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Wiwu’yla Mobilite Çağı

Çanta, telefon kılıfı, ekran ve kaplama koruyucular, kulaklıklar, powerbank’ler şarj aletleri ve kabloları; aklınıza gelen ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm mobil aksesuarlar Wiwu markasının geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. Farklı telefon ve bilgisayara modelleri için özel olarak üretilmiş aksesuarlar, hem tarzınızı yansıtacak hem de günlük hayatınızı kolaylaştıracak akıllı tasarımlarla buluşuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun Wiwu ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması ile ulaşabilir, geniş ürün paletini inceledikten sonra en beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Seyahat ve özel durumları da göz önünde bulundurarak geliştirdiği ürünlerle Wiwu, hayatınızın her alanına uygun bir ürün içeriyor. Selfie çubuklarından seyahat tipi şarj aletlerine birçok detaya göre üretilen ürünler, sizi yarı yolda bırakmayacak ve dilediğiniz aktiviteyi dilediğin yerde yapma özgürlüğünü size kazandıracak. Mobilitenizi artıracak ürünleriyle ÇiçekSepeti’ne özel fırsat ve indirimlerle ve ev konforunda alışveriş keyfiyle tüm Wiwu ürünleri sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.