İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Xerjoff ÇiçekSepeti'nde!

Birbirinden eşsiz koku çeşitleriyle öne çıkan Xerjoff ürünleri, kokunuz ile her ortamda fark yaratmanızı sağlıyor. Farklı içerikleri bir araya getirerek hazırlanan parfümler, her tarza hitap etmeyi başarıyor. Xerjoff parfümleri, gündelik hayatın yanı sıra özel günlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Odunsu, çiçeksi ve oryantal gibi koku alternatifleri bulunan Xerjoff ürünleri arasından dilediğiniz parfümü ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

Etkileyici Kokuya Sahip Xerjoff Ürünleri

Ferahlatan kokular özellikle günlük kullanım için vazgeçilmezdir. Uzun saatler boyunca rahatlık hissi veren çiçek kokulu Xerjoff parfüm seçenekleri klasik tarzın olmazsa olmazlarından biridir. Doğal kokularıyla her tarzda kendisine yer bulmayı başaran Xerjoff ürünleri, özel gecelerde kokunuzla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Kalıcı kokusuyla gün boyunca etkisini hissettiren Xerjoff ürünleri, yüksek esans yoğunluğuna sahiptir. Güçlü tarzın destekleyicisi Xerjoff ürünleri arasında bulunan şekerli kokular, keskin ve yoğun kokulardan hoşlananlar için idealdir. Xerjoff ürünleri daha özgüvenli hissetmenize yardımcı olur ve güçlü bir imaj sergilemenizi sağlar. Birçok kokunun bir araya gelmesiyle oluşan Xerjoff ürünleriyle her zaman bir adım önde olabilirsiniz. Xerjoff More Than Words gibi şık görünümünüzü destekleyen parfüm seçenekleriyle kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz.

Kalıcı Kokusuyla Her Ortamda Fark Edilin

Her mevsim için tercih edebileceğiniz geniş parfüm seçeneği bulunan uygun fiyatlı Xerjoff ürünleri, egzotik kokularıyla kendinizi daha havalı hissetmenizi sağlıyor. Günlük kullanım için ideal olan vanilya özlü indirimli Xerjoff ürünleri, kış mevsiminde de sıklıkla tercih ediliyor. Hem rahat hem de hafif bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Hafif esansa sahip parfüm çeşitlerini sportif tarzınızda daha çok kullanabilirsiniz. Xerjoff fiyatları, herkesin bütçesine uygun şekilde belirleniyor. Parfümlerin boyutları ve özelliklerine göre fiyat değişiklikleri gözlenebiliyor. Xerjoff kampanya fırsatları için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.