Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Xolo ÇiçekSepeti'nde!

Eviniz, ofisiniz ve tüm yaşam alanlarınız için pratik ve kullanışlı ürünler geliştiren Xolo markası; düzenleyiciden musluğa, masa lambasından hurca varana kadar geniş ürün çeşitliliği ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Yaşam alanlarınız için sunduğu ürünlerin yanı sıra Xolo markası, ayrıca cilt bakım ürünleriyle de dikkat çekiyor. Cilt temizleme fırçası, yüz maskesi, epilasyon cihazı gibi birçok cilt bakım ürünü bulunan Xolo markası, teknolojiden destek alarak ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Xolo markası ile evinizi düzenleyebilir ve dekoratif anlamda zenginleştirebilir, aynı zamanda kişisel bakımınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Xolo ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Pratik Xolo Ürünleri

Günlük yaşamda ihtiyacınız olan birçok ürünü bulabileceğiniz Xolo markası, yaşamınızı kolaylaştıran pratik ürünleri ile dikkat çekiyor. Markanın son dönemde en çok tercih edilen ürünlerinden olan Xolo Mühürlü Ruşurum Taşı ve Xolo Çift Taraflı Yüz Temizleme Fırçası Silikon Yüz Temizleyici ürünleri, kullanım kolaylıkları ve uygun fiyatları ile büyük beğeni topluyor. İndirimli Xolo ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Xolo marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Xolo ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir Xolo ürünü mutlaka bulunuyor. Ev, banyo, mutfak, dekorasyon ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Siz de avantajlı Xolo fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.