İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yağlıboya Tablolar

Dingin bir doğa manzarası, bir portre ya da sevdiğiniz bir manzaranın resmedildiği yağlı boya tablolarla evinizin ve ofisinizin duvarlarını renklendirebilirsiniz. Ev dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olan yağlı boya tablo çeşitleri hem klasik hem de modern tarza hitap eden seçeneklerden oluşur. Evinizi ve ofisinizi renklendirecek birbirinden güzel yağlı boya tabloları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo Modelleri

Yüzyıllar boyunca yaşam alanlarının duvarlarını renklendiren yağlı boya tablolar özel teknikler ve kaliteli boyalarla yapılır. Çerçeveli ve çerçevesiz olarak kullanabileceğiniz yağlı boya tablo modelleri evinize zarafet katar. Yağlı boya tablo modelleri arasında farklı zevklere uygun eserler yer alır. Hayvan ve bitki figürlerinden manzaraya, yaz, bahar ve kış mevsiminin göz alıcı biçimde vurgulandığı doğa resimlerinden portrelere kadar birçok eseri bir arada inceleme şansı yakalayabilirsiniz. Yemek, yatak ve oturma odaları için farklı içeriklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin genel havasına uygun renk ve desenlerdeki tablolarla dekorasyonunda bütünlük yakalayabilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo Seçerken Bunlara Dikkat!

Yağlıboya tablo satın almadan önce bazı noktaları göz önünde bulundurmanız gerekir. Renk ve desen seçimini evinizin genel havasına ve mobilyalarınıza göre yapmanız önemlidir. Modern tarzda döşenmiş bir eviniz varsa ağır ve klasik tablolar göz yorabilir. Klasik tarzdaki evler için de modern tablolar uygun olmayacaktır. Tarzınızı belirledikten sonra boyut konusunu gözden geçirebilirsiniz. Yağlı boya tablolar farklı ebatlarda üretilir. Geniş bir salonunuz varsa ve tablonuz göz önünde olsun isterseniz büyük yağlı boya tablo çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Daha küçük ortamlar için de minimalist tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Gereğinden büyük tablolarla ortama sıkıcı bir hava hakim olabilir. Bu nedenle odanızın genişliğine uygun seçimler yapmaya dikkat edebilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Yağlıboya tablo fiyatları eserin özelliklerine ve boyutuna göre farklı aralıklarda sunulur. Evinizin ve ofisinizin havasını değiştirecek uygun fiyatlı yağlı boya tablolar bulabilirsiniz. İndirim fırsatlarını takip ederek canlı renk ve figürlere sahip kaliteli yağlı boya tablolara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık ve göz alıcı yağlı boya tablo çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.