Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yağlık Sirkelik Sosluk

Mutfaklarda dekoratif bir görüntü sergileyen yağlık, sirkelik ve sosluk çeşitleriyle sıvı besinlerinizi güvenli ve hijyenik koşullarda saklayabilirsiniz. Mutfakta en çok kullanılan ürünlerden biri olan yağlıklar, çeşitli formları ve renkleri ile her kullanıcın tarzına hitap eder. Camdan bambuya, porselenden seramiğe kadar birçok malzeme alternatifi bulunan sosluklar uygun fiyat seçenekleriyle mutfak ihtiyaçlarınıza cevap verir. Farklı özellikleri bulunan yağlık, sirkelik ve sosluklara ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Mutfakta Kolaylık Sağlayan Sosluk Çeşitleri

Mutfakta hayat kolaylaştıran ve dekoratif özelliğe sahip ürünlerden biri olan yağlık sirkelik modelleri, kullanıcıların ihtiyacına farklı alternatifler sunar. Tek tek satılan ürünlerin yanı sıra ikili ya da üçlü olarak set halinde sunulan ürünler, mutfaktaki sosluk ihtiyacını aynı anda karşılar. İşlevselliğinin yanında mutfak dekorasyonu ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilen ürünler sofraların da en önemli aksesuarları haline gelir. Klasik ya da modern tasarımlı yağlık ve sirkeliklerle mutfağınıza küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Metal, cam, porselen ve çelik gibi malzemelerden üretilen sosluklar, yağ ve sirkelerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Yağdanlık çeşitlerinin daralan ağız ve kapak kısmı fazla ürün akışının olmasını engeller. Sıkı kapama tekniğinin uygulandığı ürünler sızdırma yapmadan ve hava almadan içerisine konulan ürünü muhafaza eder. Yağ ya da sirkelikler kullanım esnasında damlatma ve sızdırmaya da neden olmaz. Bu sayede masalarınız ve dolap içleriniz kirlenmez. Sosluklar arasında sadece yağlık ve sirkeliklere değil limon, nar ekşisi, tahin, pekmez ve salata soslarınızı koyabileceğiniz ürünleri de bulabilirsiniz.

Farklı Modelleri ile Dikkat Çeken Yağlık ve Sirkelik

Yağlık ve sirkelik çeşitleri kullanışlı yapıları ile olduğu kadar tasarım özellikleriyle de ön plana çıkar. Plastik, cam, porselen, granit ve metal olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünler farklı zevklere hitap eder. Yağlık modellerinin şişe görünümlü, değişik formlarda ve ölçeklerde birçok çeşidi bulunur. Özellikle son yılların trend ürünlerinden biri olan kare formlu, metal kapaklı ve bambu ağacının içerisine konulan ürün çeşitleri oldukça ilgi görür. Cam galondan oluşan yağlıklar ise birbirinden farklı tasarımları sayesinde mutfakların görünümüne estetik bir hava katar. İnox ve alüminyum özellikli akıllı kapakları bulunan ürünler ise işlevsellikleri ve kullanışlılıkları ile öne çıkar. Borosilikat camdan üretilen ve bambu tıpalar yardımıyla ağız kısımları kapatılan yağdanlıkları sadece mutfaklarınızda değil sofralarınızda da kullanabilirsiniz. Son derece pratik bir çözüm sunan yağlık, sirkelik, tuzluk ve biberliğin bir arada olduğu metal stantlı setler de en çok aranan ürünleri arasında yer alır. Standlı ürün grubunun içerisinde sabit modellerin yanı sıra döner standlı yağlıklar da bulunur. Gıda temasına uygun olan yapısı ve tat-koku sindirmeyen tasarımlarıyla hijyenik bir kullanım sunan porselen yağdanlıklar mutfaklara şıklık katar.

Birbirinden Farklı Sosluk Çeşitleri

Hem insan sağlığına hem de geri dönüştürülebilir olmalarıyla doğaya karşı duyarlı olan yağlıklar ve sosluklar, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Isıya dayanan metal, porselen ve cam gibi malzemelerden imal edilen ürünler mutfakta uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kullanışlılığın yanında şıklığı ve zarafeti bir arada arayanlar için yüzlerce ürün seçeneği bulunur. Farklı malzemelerin kullanıldığı yağlık ve sosluk modelleri uygun fiyat aralıkları bütçe dostudur. İkili ya da üçlü olarak satılan yağdanlıklarla birlikte baharatların da konulabildiği çoklu ürün alternatiflerine de yer verilir.

ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklarla dolu alışveriş dünyasında mutfağınız için en sağlıklı ve en kaliteli olan yağdanlık çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, sunumlarınızı ucuz yağlık, sirkelik ve sosluklarla çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.