İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yağmur Kar Çizmesi

Yağmurlu ve karlı havalarda sağlam adımlar atmak oldukça önemli. Yağmur ve karın habercisi sonbahar ve kış ayları için su geçirmeyen, sıcak tutan ve ortopedik adımlar atmanızı sağlayan bir ayakkabıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer ayaklarınızı konforlu ayakkabılarla tamamlamak istiyorsanız öncelikle hangi ayakkabı modeline ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Yağmur ve kar çizmesi markalarının satışa sunduğu ihtiyacınız olabilecek tüm ayakkabı modellerini ÇiçekSepeti’ne özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yağmur Çizmesi Modelleri ile Şık Adımlar Atın

Çok sayıda seçenek sunan yağmur çizmesi modelleri ayaklarınızı ıslaklıktan koruyacak kaliteli materyallere ve rahat adımlar atmanızı sağlayacak taban dizaynına sahip. Sağlam ve konforlu adımlar atmanızı sağlayacak yağmur çizmeleri kadın ve erkeklere özel tasarımlara da sahip. Bunun yanı sıra Zengin tasarım seçenekleri arasından kız ve erkek çocuklara özel üretilen çizme modellerini de bulabilirsiniz.

Yağmur çizmesi markaları tarafından kullanıcı ihtiyaçları dikkate alınarak üretilen modeller kullanıcılardan tam not alır. Bu modeller her tarz kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilir tasarımları kullanıcıyla buluşturur. Bunun yanında yağmur çizmesi beyaz renk seçeneğinin yanı sıra siyah, taba ve kahverengi renk seçenekleri de sunar. Sezonun trendlerini bulabileceğiniz seçenekler dolabınızda bulunması gereken modellere sahip. Uygun fiyatlı ve trend parçalar arasından farklı model ve renklerde çizme satın alabilirsiniz. Bunun yanında yağmur çizmesi erkek modellerinde siyah, kahverengi, taba, haki, beyaz ve bordo gibi renk seçenekleri vardır.

Kar Çizmesi Modelleri ile Sıcacık Adımlar Atın

Karlı soğuk havalarda sıcacık ve konforlu adımlar atmak istiyorsanız kaliteli malzemelerden üretilmiş kar çizmesi erkek ve kadın modellerine göz atabilirsiniz. Kar çizmesi markaları tarafından en kaliteli malzemelerden üretilen kar çizmeleri en zorlu hava şartlarında bile ayakları korur ve sıcak kalmalarını sağlar. Sıcacık adımlar atmayı sağlayan kar botu seçenekleri kaliteli ürünler üreten markaların imzasını taşır.

Kar çizmelerinin temel işlevi kar suyunun ayakkabı içine geçmesini önlemektir. Bunun yanında kaymaz tabana sahip olması da önemli. Kaymaz tabana sahip kar botları en zorlu zeminlerde bile rahat ve güvenli adımlar atmanızı sağlar. Kar çizmesi modellerinin tabanı diğer çizmelere göre daha kalın malzemeden tasarlanır. Kalın tabanı sayesinde kar çizmesi yerden gelen soğuk havayı keser ve tırtıklı yapısı ile zemini güçlü bir şekilde tutarak sağlam adımlar atılmasına yardım eder. Kar çizmesinin dış kısmına ve dikişlerine ısıyı koruyan yapıda astar eklenir. Isı yalıtımlı veya kürklü malzemeden üretilen astar etkili koruma sunar.

Yağmur ve Kar Çizmesi Fiyatları

Kar çizmesi fiyatları markaya, cinsiyete, materyale, tasarıma ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Kullanıcılar çok sayıda markanın sunduğu modeller arasından tercih yaparken fiyat unsuruna göre karar verir. Bu bakımdan düşünüldüğünde ÇiçekSepeti kullanıcılara her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunar. Her dolapta olması gereken model seçenekleri arasından kategori, ürün grubu, ürün tipi, cinsiyet, marka, renk ve fiyat filtreleme özelliklerini kullanarak kolayca seçim yapabilirsiniz.

Yağmur çizmesi fiyatları da malzeme kalitesine, topuk boyuna, tasarıma ve diğer özelliklere göre farklı fiyat bandına sahip. Yağmur çizmelerinin dolgu topuk, ince topuk ve kalın topuk modelleri var . Her ayak numarasına ve her zevke hitap eden seçenekler yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip. Kararsız kaldığınız ürün özelinde sunulan detayları dikkatlice inceleyerek daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Eğer siz de rahat ve konforlu adımlar atmak için Türkiye ve dünyanın önde gelen ayakkabı markalarının imzasını taşıyan kar ve yağmur çizmelerini kullanmak istiyorsanız ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.