Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yakıt Sistemi ve Motor

Yakıt sistemleri motorlu taşıtların hareket edebilmesi için gerekir. Öncelikle yakıt sistemi düzenli çalışmayan bir taşıttan herhangi bir performans beklenmez. Bu durum otomobil motosiklet ve tekne gibi benzin ile çalışan tüm araçlar için aynı olur. Çünkü bu tip taşıtlarda benzinin kullanılabilir hale gelmesi yakıt sisteminin çalışmasına bağlı olarak gerçekleşir. Bu sistemde hava filtresi, yakıt filtresi, karbiratör, emme manifoldu, yakıt pompası, yakıt hava hortumu ve yakıt deposu gibi belirli parçalar bulunur. Parçalardan herhangi birinde meydana gelen arıza durumu tüm sistemi etkiler. Arızalanan ve yenilenmesi gereken parçalar için güvenilir malzemeleri tercih etmek gerekir. İsterseniz ÇiçekSepeti üzerinden Dacia, Mercedes, Citroen, Nissan, Renault, Volkswagen ve daha farklı otomobil modelleri için üretilen yakıt sistemi motor parçalarına bakabilirsiniz.

Güvenilir ve Dayanıklı Yakıt Sistemleri

Yakıt filtresi son derece küçük bir parça olmasına rağmen taşıtlar için büyük önem taşır. Bu filtre sayesinde karbüratör parçasına giden tüm yakıtlar temizler. Bu filtrenin üst düzey bir performansla çalışabilmesi için belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Otomobili için güvenilir ve dayanıklı bir yakıt filtresi arayanlar ÇiçekSepeti’nde satışı bulunan onlarca ürünü inceleyebilir. Bu alışverişler sırasında filtrelerin hangi tip araçlar ile uyumlu olduğuna dikkat edilir. Motor yakıt sistemi malzemelerinde çok fazla seçenek olduğu için herkes kendi aracına uygun olan filtreyi kolayca bulur. Bunların dışında Nano Bor motor yağı katkısı, toz çatlak ilacı, motor kanadı, jel yakıt, yağ kir ve leke çözücü gibi farklı ürünleri de ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yakıt Sistemi Malzemeleri ÇiçekSepeti’nde

Yakıt sistemi parçalarında fiyatlar araçların modeline değişiklik gösterir. Opel Combo ile Volkswagen Golf için üretilen yakıt parçasının fiyatı aynı olmaz. Bunun için her bir modelin fiyatını ÇiçekSepeti üzerinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca aradığınız bir üründe %10, %20, %40 veya %60 gibi indirim oranlarından yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Yakıt parçalarının haricinde 5, 10 ve 20 lt benzin bidonlarını, benzin oktan arttırıcı yakıt katkısını, benzinli motor parçalarını da indirimli olarak satın alabilirsiniz. Siz de yakıt sistemi malzemelerinde ÇiçekSepeti’ni tercih ederek uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz.