İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dekoratif Yapay Ürünler

İç mekân bitkilerine bakacak vaktiniz yoksa veya bitki bakımı konusunda zorluk çekiyorsanız, yapay ürünler harika bir seçim olabilir. Sürekli yeşil duran ve her daim çiçek açmış görünen hoş saksılar, vazolar, terraryumlar ve çok daha fazlası evinizin dekorasyonuna mükemmel bir katkı sağlar. Çiçeksepeti, gerçeğe yakın görünen ağaçlardan sukulent saksılarına ve çok daha fazlasına kadar aradığınız tüm yapay ürünleri indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de hemen şimdi kendi eviniz veya sevdikleriniz için en iyi yapay ürünleri seçebilirsiniz.

Zahmetsiz Şekilde Hoş Görünen Yapay Ürünler

Yapay bitkiler, tozunu almak dışında ekstra bir bakım gerektirmediği için dekorasyonda en sevilen objeler arasında yer alır. Bahçede sunî çim alanı yaratmaktan sarmaşık çitlerine kadar, farklı alanların havasına uygun birbirinden farklı yapay ürün çeşitleri bulabilirsiniz. Tüm yapay ürünler; ofisinizi, mutfağınızı, balkonunuzu ve pencere önünü süslemenin en keyifli yollarından biridir. Suya ve gübreye ihtiyaç duymadan ortamı canlandıran ve sofistike bir atmosfer yaratan yapay bitkilerle bakım için endişelenmeden tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yapay ürün çeşitleri, masanıza sığacak kadar küçük saksılardan oturma odanızın tamamını kaplayabilecek daha büyük ağaçlara kadar çeşitli boyutlarda gelir. Yapay ürünleri seçerken sahip olduğunuz alan miktarını ve mekânın dekorasyon temasını göz önünde bulundurmanız gerekir. Dar alanlarda daha kısa ve ince saksılar harika olabilir. Ofislerde veya geniş girişi olan mekânlarda devasa ağaç boyunda bitkileri de tercih edebilirsiniz. Yapay bitkileri seçerken tıpkı gerçeklerinde olduğu gibi zevk ve tercihlerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Dekoratif Yapay Ürün Çeşitleri

Yapay ürünler, saksı ve vazoların yanı sıra çeşitli dekorasyon objeleriyle birlikte de sunulabilir. Böylece ortama çok daha çağdaş ve sofistike bir görünüm katabilirsiniz. Heykel gibi figürlerle birleştirilen çimler, eğlenceli desenlerden oluşan saksılar ve çok daha fazlasını evinizin tarzı doğrultusunda seçebilirsiniz. Klasik ve geleneksel bitkilerden hoşlanıyorsanız, evinizin bir köşesine sıcak ve doğal bir ambiyans ekleyen meyve ağaçları harikadır. Limon, kamkat, mandalin ve benzeri turunç ağaçları, neredeyse gerçeği kadar canlı durduğu için mükemmel görünür.

Salon, koridor veya merdiven gibi alanlara daha sofistike ve modern bir etki katmak için pampas bitkileri de tercih edebilirsiniz. İnce ve uzun şekillerdeki şık vazolarda sunulan pampaslar, dökülme veya bozulma sorunları olmadan uzun süre kullanılabilir. Geniş bir oturma odanız varsa yapay ağaçlar evinizin dekorunu doğal ve gerçekçi unsurlarla doldurmanıza yardımcı olabilir. Evinizde yapay bir orman oluşturmak için ağaçları tek bir odada toplayabilir veya önemli miktarda yeşillik içeren küçük bir alan yaratabilirsiniz.

Kişiye Özel Yapay Ürünler

Yapay ürünler, uzun süre bozulmadan korunabildiği için aynı zamanda harika bir hediye seçeneği olabilir. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, doğum günü, yıl dönümü ve benzeri önemli günlerde sevdiklerinizi şımartmak için çeşitli yapay ürün aranjmanları hediye edebilirsiniz. Sukulent gibi küçük boyutlardaki bitkiler, söz, nişan ve düğün gibi özel organizasyonlarda konuklarınıza hediye etmek için de harikadır. Çiflerinin adının yazılı olduğu saksılar, bir ömür birlikteliğinizin işareti olarak saklanabilir.

Baby shower veya doğum gibi eğlenceli etkinliklerde de yapay çiçekleri kullanabilirsiniz. Hem şık hem de dayanıklı olan yapay ürünler sayesinde konuklarınızı memnun edebilir ve davetinizi çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. ÇiçekSepeti, herkesin tarzına ve bütçesine uygun yapay ürünleri kampanya ve indirim ayrıcalıklarıyla satın almanızı sağlar. Siz de hemen şimdi kendiniz veya sevdikleriniz için birbirinden şık dekoratif yapay ürün çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.