Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yapı Güvenlik

Ev veya ofis gibi ortamların güvenliğini sağlamak için kilit ve güvenlik kamerası sistemleri en iyi çözümleri sunar. Bunun dışında sadece yaşam alanları için değil, araç içi kullanıma uygun kamera sistemleri sayesinde hırsızların ve diğer kötü amaçlı kişilerin faaliyetlerine karşı mülklerinizin korunmasına yardımcı olur. En iyi yapı güvenlik sistemi ürünlerini ÇiçekSepeti yapı güvenlik sayfası üzerinden inceleyebilir, uygun fiyatlarla siparişe edebilirsiniz.

Sahte Kameralarla Caydırıcı Önlemler

Yaşam alanlarında güvende hissetmek ve orada olmadığınız zamanlarda aklınızın geride kalmaması için bazı önlemler almanız gerekir. Örneğin, hırsızlar kamera varlığını fark ederek mekandan uzaklaşabilirler. Muhitinizi korumak için sahte tasarımlı kamera seçenekleri ile yaşam alanınızda hırsızlar için caydırıcı önlemler almanız mümkündür. Gece görüşlü kamera görünümü sunan bu ürünler, oldukça gerçekçi bir tasarım sunar. Dilediğiniz yere yerleştirebileceğiniz caydırıcı kameralar, gerçek bir güvenlik kamerası gibi görünerek kötü amaçlı kişilerin yaşam alanlarınızdan uzak kalmasına yardımcı olabilir. Bu tasarımların farklı boyut seçeneklerine ulaşarak birden fazla mekanda caydırıcı sistemleri tercih edebilir; araç içi, ev ve ofis gibi ortamlarda caydırıcı kamera sistemlerine yönelebilirsiniz.

Pratik ve Güvenli Aksesuarlara Göz Atın

Yaşam alanlarınızı ve dışarıda bulunan bisiklet, dolab vb. eşyalarınızı daha kullanışlı ve güvenli hale getirmek için farklı önlemler almanız gerekebilir.

  • Spor salonu, okul ve ofis dolaplarında pratik güvenlik çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız farklı boyut ve özellikler sunan asma kilit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Asma kilit setleri, birden fazla alanda güvenlik sağlamaya yardımcı olur. Asma kilit setlerinin bazı tasarımları, aynı anahtarla birden fazla kilidin açılmasını sağlar. Böylece anahtar karışıklığı yaşamadan tüm kilitleri pratik bir şekilde açabilirsiniz.
  • Bisiklet gibi eşyalarınız için emniyet kilidi seçenekleri oldukça idealdir. Kablolu emniyet kilitleri, esnek tasarımları sayesinde eşyalarınızı konforlu bir şekilde sarar. Çalınma gibi problemlerin önüne geçerek pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Çeşitli ölçülerde tercih edebileceğiniz emniyet kilitleri farklı boyutlardaki eşyaların korumasını kolaylaştırır.
  • Park yeri kilitleri ile apartman ve iş yeri gibi alanlarda size özel park yerleri oluşturabilirsiniz. Yabancı araçların park etmesine engel olan bu kullanışlı kilit seçenekleri geniş bir renk ve model çeşitliliğine sahiptir.

Bisiklet kilidi gibi özelleştirilmiş güvenlik aksesuarlarını tekli olarak ya da set halinde yapı güvenlik sayfasında bulabilirsiniz.

Araç İçi Kamera Seçeneklerinden Yararlanın

Sadece aracınızın güvenliğini değil, yakın çevrenin de takip edilmesini sağlayan araç içi kamera sistemleri birçok avantaj sağlar.

  • Araç içerisinde kamera olduğunu fark eden kötü amaçlı kişiler, çevreye ve aracınıza zarar vermekten çekinirler.
  • Caydırıcı özelliğe sahip bu kameralar araç çevresini de izlemenizi kolaylaştırır. Seyir halinde yaşanabilecek kaza gibi olumsuz durumlar için size tanıklık edecek görüntüler, hatasız olduğunuz durumlar için kurtarıcı çözümler sunar.
  • Kameranın kayıt özelliğinden yararlanarak kanıt niteliğindeki görüntüleri belgelemeniz kolaylaşır.
  • USB ve hafıza kartı gibi depolama araçlarından yararlanarak dilediğiniz görüntüleri yedekleyebilirsiniz.
  • Gece görüş özelliğine sahip kamera tasarımları ile gece yolculuklarında da net görüntüler sunan kayıtlar yapabilmeniz mümkün hale gelir.

Çocuklar İçin Güvenli Ortamlar Oluşturun

Özellikle küçük yaş gruplarındaki çocuklar için ev ortamında birçok tehlike bulunur. Merdiven başları, açılmaması gereken çekmece ve dolaplar tehlike oluşturabilir. Çocuk kilitleri, bu tür durumlar için etkili ve pratik güvenlik çözümler sunar. Mobilyalara kolaylıkla entegre edilebilen çocuk kilitleri, çekmece ve dolap gibi bölmelerin açılmasına engel olur. Siz, dilediğiniz zaman bu bölmeleri açıp kullanabilirsiniz. Ancak çocuklar bu alanlara ulaşamaz. Bu sayede, zararlı olabilecek eşyaları çocukların erişiminden uzak tutabilirsiniz. Çift kapaklı dolap kilitleri, pratik bir kullanıma sahiptir. Bu ürünleri çekmeceler için de değerlendirebilirsiniz.

Ucuz yapı güvenlik sistemleri ve aksesuarlarını ÇiçekSepeti’nin sunduğu hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak sipariş edebilir, ihtiyacınıza uygun pratik güvenlik çözümleri ile buluşabilirsiniz.