Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yapı Malzemeleri Nalburiye

Banyo ve mutfağınızın belli periyotlarda bakıma ya da yenilemeye ihtiyacı olabilir. Zaman içinde değişen modern tasarımları uygulayarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz. ÇiçekSepeti, ihtiyacınız olan yapı malzemesi çeşitlerini ayağınıza getiriyor. Banyo ve mutfak lavaboları, klozet kapağı çeşitleri, duş başlığı takımlarından batarya, rezervuar iç takımı, iç ve dış cephe boya çeşitlerine kadar ihtiyacınız olan her türlü ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin bir kısmı evde kendi imkanlarınızla uygulanabilir iken bir kısmı profesyonel uygulama gerektirebiliyor. Birbirinden kaliteli duvar boyası ve dış cephe boyası çeşitleri göz alıcı ve modern renkleriyle sizi bekliyor. Evinizi yenilemeyi, tüm aile için keyifli bir aktiviteye dönüştürebilirsiniz. Bu kaliteli ve modern ürünlerle evinizi baştan yaratabilirsiniz.

Evde Tadilat Zamanı

Akıtan musluklar, badana ihtiyacı olan kirli görünümlü duvarlar yada sorunlu duş başlıkları oldukça can sıkıcı olabiliyor. Yenileme ve tadilatlarınız için ihtiyacınız olan ürünler, birbirinden modern ve kaliteli seçenekler ile ÇiçekSepeti'nde. Evde yapacağınız ufak değişikliklerle kullanım alanlarının yeniden değerlendirilmesini ve daha kullanışlı bir dizayn elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Modern tasarımlar ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Tadilat işlerinizi yaparken kullanabileceğiniz pratik merdiven çeşitleri işinizi kolaylaştırabilir. En şık seçenekler ile yenilenen bataryalar sayesinde su damlatan musluklar keyfinizi kaçırmıyor. Evinizin güvenli ve rahat ortamında, uygun fiyatlarla, ihtiyacınız olan ürünlere ÇiçekSepeti ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Minimalist Banyo ve Mutfaklar

Modern ve kolay uygulanabilir ürünlerle, banyo ve mutfaklarınızı kolayca zevkinize göre yenileyebilirsiniz. Siyah, gold ve gümüş renklerden seçebileceğiniz batarya ve duş başlığı setleri, evinize minimalist ve etkileyici bir hava katıyor. Çok fonksiyonlu duş başlıkları ile su tasarrufu sağlayabilir, aynı zamanda su arıtma seçeneği bulunan ürünler ile evinize ulaşan suyun temizliğinden emin olabilirsiniz. Arıtmalı duş başlıkları, kullanıcılarından tam puan alan ve kullanımı gittikçe yaygınlaşan ürünler arasında oldukça tercih ediliyor. Ergonomik klozet kapağı çeşitleri, küçük bir dokunuşla banyonun tüm görünümünü değiştirebiliyor. Amortisörlü ve çocuklara özel ürünler, istenmeyen ev kazalarını önleyebiliyor. Renk ve model çeşitliliği sayesinde banyonuza ve zevkinize uygun bir klozet kapağını kolayca seçebilirsiniz. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra desenli ve figürlü ürünler de yenilikçi ve enerjik dekorasyonlara imza atıyor. Kolayca uygulanan duvar panelleri yardımıyla, usta eli değmiş gibi mutfak tezgahları ve duvarlar tasarlamak oldukça kolay. Bütünlük sağlamak için batarya rengi ve duvar paneliniz arasında bir uyum yakalayabilirsiniz.

Duvarlarınız Nefes Alsın

Boyası eskimiş ve rengi solmuş duvarlarınız, evinizi olduğundan daha karanlık ve daha küçük gösterebilir. Üstelik evinizi ne kadar temizleseniz de duvarlarınızın boya yenileme vakti geldiyse, istediğiniz ferahlığı elde edemeyebilirsiniz. Yeni nesil boya çeşitlerini, parlak, canlı ve kalıcı renkleri ile evinizin iç ve dış cephe duvarlarını yenilemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sınırsız renk çeşidi ve silikonlu, ipeksi, mat, su geçirmeyen, leke tutmayan gibi özellikleri ile modern boya çeşitleri kullanım kolaylığı da sunuyor. Salonunuzun bir duvarında ana rengi tamamlayan, farklı bir renk tercih ederek sıra dışı bir yaşam alanı tasarlayabilirsiniz. Evinizin bütün havasını etkileyici bir renk seçimi ve kusursuz bir boya uygulaması ile değiştirebilirsiniz. Dinamik, huzurlu ya da sakin dilediğiniz enerjiyi yansıtan yaşam alanları yaratarak, gününüze keyifle başlayabilirsiniz. Evde boya uygulamaları yapmak, pratik fırça çeşitleri, merdiven, boya astarı gibi yardımcı ürünlerle kolaylaşıyor. Damlatmayan boya rulo setleri kendi duvar boyanızı yapabilmeniz için kullanım kolaylığı sağlıyor. 

İhtiyacınız olan tüm yapı malzemelerini ÇiçekSepeti kalitesi ve güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.