İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yapı Oto Market

Yapı market ürünleri inşaat, tamirat ve dekoratif amaçlı çalışmalar gibi farklı türde birçok işin hızlı ve kolay şekilde yapılmasını sağlıyor. Banyo ve bahçeleri daha yaşanır kılan aksesuarların yanı sıra son derece dekoratif görünüme sahip aydınlatma ürünleri de satışa sunuluyor. Otomobil ve motosikletlere yönelik üretilen aksesuar ve yedek parçalar ise konforlu ve güvenli sürüşlere olanak tanıyor.

Yapı Market Ürünleri

Evlerde, atölyelerde ve iş yerlerinde yoğun olarak kullanılan yapı market ürünlerinin farklı ihtiyaçlara yönelik birçok modeli bulunuyor. Montaj, tamirat, söküm işlemleri, boyama, aydınlatma ve elektrik tesisatı gibi farklı çalışmalar için üretilen ürünler, bireysel ya da profesyonel amaçlarla kullanılıyor. Çalışmalarınızın fazla efor sarf etmeden oldukça rahat gerçekleştirilmesini sağlayan ürünlerin iç ya da dış mekânlarda kullanılmaya uygun pek çok çeşidini bulabilirsiniz.

Banyo, Bahçe ve Aydınlatma Aksesuarları

Banyolar için özel tasarlanan aksesuarlar, bu alanlara son derece dekoratif bir görünüm kazandırıyor ve daha konforlu hale getiriyor. Dayanıklı malzemeler ve estetik tasarımlarla üretilen banyo dolaplarının farklı beğenilere hitap eden kullanışlı modelleri bulunuyor. ÇiçekSepeti'nde duş seti, batarya, klozet takımı, sıvı sabunluk, çöp kovası ve banyo askılığı gibi birçok banyo aksesuarını bulabilirsiniz.

Bahçe düzenlemesi ya da temizliği için üretilen hırdavat ürünleri, çalışmalarda harcanan eforu ve zaman kaybını en aza indirerek bahçelerin güzelleşmesini sağlıyor. Bahçe aydınlatması ve sulaması için satılan ürünlerin yanı sıra haşere ve sinek kovucular, el aletleri, mangallar, piknik setleri ve tohum, gübre, süs bitkileri gibi birçok aksesuar çeşidini de bulmanız mümkün.

İç ya da dış mekan aydınlatmasında kullanılan ürünler ise estetik tasarımları, dekoratif görünümleri ve kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Farklı boyutlara sahip birbirinden güzel klasik ya da sarkıt avizelerden, dekoratif abajur modellerinden göz zevkinize en çok hitap edenleri satın alabilirsiniz. Fotoselli lamba, LED aydınlatma ürünleri, spot lamba, duvar lambası, tasarruflu ampul ve gece lambası gibi birçok iç ve dış mekân aydınlatma ürünü satışa sunuluyor.

Oto Aksesuarları, Yedek Parçaları, Ses ve Görüntü Sistemleri

Otomobillerin konforunu ve güvenliğini artırmak ya da bakımlarının etkili şekilde yapılmasını sağlamak için kullanılan oto aksesuarlarının geniş bir yelpazede çeşitleri üretiliyor. ÇiçekSepeti'nde yazlık ve kışlık lastikler, jantlar, ana kucağı bebek koltukları, koltuk kılıfları, oto el aletleri, oto temizlik ve bakım ürünleri gibi birçok aksesuar çeşidini bulabilirsiniz. Oto aküsü, buji, amortisör, süspansiyon, fren ekipmanları, hava ve yağ filtresi gibi yedek parçalar ise güvenli ve problemsiz yolculuk yapmanıza olanak tanıyor.

Üst düzey ses performansına sahip olan oto ses sistemleri seyahatlerinizi oldukça keyifli bir hale getiriyor. Farklı özelliklere ve ses çıkış güçlerine sahip birçok oto teybi ve hoparlörü satışa sunuluyor. Bazı oto teybi modellerinde ise DVD player, GPS, mobil uygulama ve multimedya desteği, uzaktan kumanda, dokunmatik ekran ve USB bellek girişi gibi fonksiyonel özellikler de yer alıyor. Araç içi kameraları satın alarak seyahat güvenliğinizi artırabilir, navigasyon cihazları ile gitmek istediğiniz yerlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Motosiklet Aksesuarları

Motosiklet aksesuarları çeşitli sürüş ve iklim şartlarında güvenli ve konforlu yolculuk yapmanıza olanak tanıyor. Kaza veya düşme durumunda yüksek koruma sağlayan kasklar, motosiklet brandaları, sis ve plaka farları, torpido açma kolu, hız sensörleri, motosiklet kilitleri ve alarm sistemleri gibi birçok motosiklet aksesuarı bulunuyor. Motosiklet ve oto aksesuarlarına, çalışmalarınızı hızlı ve kolay bir hale getiren yapı market ürünlerine ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.