Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yapışkanlı Askılar

Hem alandan tasarruf etmek hem de elinizin altında olmasını istediğiniz şeylere kolayca ulaşmak için yapışkanlı askı oldukça pratik bir ürün olma özelliği taşıyor. Duvarı delmeye gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde sabitleyebileceğiniz bu yapışkanlı askılar ile sık sık kullandığınız eşyaları göz önünde tutmak artık çok kolay. Yaşam alanlarınızı daha düzenli bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz yapışkanlı askı çeşitleri, her bütçeye uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajları ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen siz de ihtiyacınıza en uygun boyut ve modeldeki yapışkanlı askıyı seçip kullanmak istediğiniz alanlara sabitleyebilirsiniz.

İşlevsel Yapısı İle Yapışkanlı Askı Modelleri

Evde, okulda, ofiste ya da pek çok farklı alanda askı kullanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Konumuna karar verdikten sonra bütün yüzeylere kolaylıkla yapıştırabileceğiniz yapışkanlı askılar kıyafet, aksesuar, mutfak gereçleri ya da diğer eşyalarınızı asabilmeniz için kolaylık sağlıyor. Kıyafetlerin üst üste konulması durumunda kırışması, anahtar, şapka ya da çanta gibi küçük eşyaların dağınık ortamlarda rahatlıkla bulunamaması gibi sorunlara, yapışkanlı askı kullanımı ile son verebilirsiniz. Alan problemi yaşanması durumlarında yapışkanlı askılar oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor.

Mutfakta tezgahının arkasına yapıştırdığınız kendinden yapışkanlı olan bu askılara el havlusu, temizlik aletleri, çatal, kaşık, kepçe ve süzgeç gibi mutfak gereçlerini koyabilirsiniz. Böylece askıların kullanım alanlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitlendirmiş olursunuz. Aynı zamanda bu askılar banyo ve tuvaletlerde buharlanmaya karşı yapışkan özelliğini kaybetmeden güçlü bir şekilde bornoz ve havluları da taşımaya yardımcı oluyor. Metal, plastik, silikon ve ahşap gibi çeşitli materyallerden üretilen yapışkanlı askıları dilediğiniz her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Pratik ve Avantajlı Bir Kullanım Sunan Yapışkanlı Askılar

Yapışkanlı askılar her ortama uyum sağlayabilecek birbirinden farklı tasarımlara ve renklere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Kendinden yapışkanlı olması ekstra yapışkan maliyetinden sizi kurtarırken yapıştığı yüzeylere hasar vermemesi sayesinde de avantajlı bir kullanım sağlıyor. Kullanmak istediğiniz mutfak, banyo ya da diğer odaların dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde farklı askı modelleri tercih edebilirsiniz. Ambalajından çıkardığınız ürünü kolayca dikey yüzeylere yapıştırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle banyo ve mutfak gibi alanlarda sık kullanılan gereçlerin askıya asılması bu gereçlere kolay bir şekilde ulaşılmasına yardımcı oluyor. Ayaklı ya da dolaplı askıları koyacak kadar büyük alanlara sahip değilseniz yapışkanlı askıları tercih edebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Yapışkanlı Askı Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Yapışkanlı askılar herkesin kolayca kullanıma hazır hale getirip her alanda tercih edebileceği bir ürün olma özelliği taşıyor. İster sade ister daha gösterişli tasarımlara sahip yapışkanlı askılar tekli ya da çoklu, büyük ya da küçük olacak şekilde farklı çeşitlerde karşınıza çıkıyor. Yapışkan askı modellerini duvara yapıştırabileceğiniz gibi dolap içlerine de sabitleyerek kullanabilirsiniz. Elbiselerinizi asmaya dolabınızda yer kalmadığı durumlarda yapışkanlı askı kullanımı işinizi kolaylaştıracak. Askıya takacak eşyaları fazla olanlar birden fazla yapışkanlı askı ya da çoklu olarak üretilen askıları tercih ediyor. Bunun yanı sıra daha hafif eşyalar asmak istediğinizde yapışkanlı askıların yanı sıra vakumlu askıları da tercih edebilirsiniz.

Çoğunlukla bir ya da ikili kanca şeklinde olan askılar duvara yapıştığında dengeli bir kullanım sağlar. Hem iç hem de dış mekanlarda yapışkanlı askıları tercih edebilirsiniz. Ergonomik tasarımının yanında kullanılan yerlerde dekoratif bir görünüm elde etmek de mümkün. Siz de ortamın dekorasyonunu bozmadan eşyalarınızı düzenli bir şekilde konumlandırmak için ÇiçekSepeti’nin ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ayrıcalıklarından tek bir tık ile yararlanarak kolayca siparişinizi verebilirsiniz.