Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yara Bandı Yara Örtüsü

Küçük veya büyük çaplı yaralanmalarda ilk yardım için gerekli ekipmanlarla kanayan bölgelerde etkin koruma sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti evde, ofiste, okulda ve hayatın hemen hemen her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz yara bandı çeşitlerini sizlere sunuyor. Kanamanın durmasına yardımcı olan bantlar, ilk müdahale için hayati önem taşıyor. Açık yaradan kana mikrop ve bakterilerin karışmasını engelleyerek hava akışını kesiyor. Kesik ve yaralanmaların sağlıklı bir şekilde iyileşmesinde yara örtüsü en iyi seçenek. Siz de çantalardan eksik olmayan medikal ürünlerle yaraların iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Yara Bandı ve Yara Örtüsü Tedavi Sürecini Hızlandırıyor

Üstün yapışkan özellikli bantlar, deri üzerinde tampon görevi üstleniyor. Açık kesik ve yaralar suyla temas ettiğinde acıya neden olabiliyor. Bu sebeple su geçirmez yapıdaki medikal bantlar daha uzun süre dayanıklı. İlk yardım çantasından ve ecza dolabından eksik edilmeyen yara bandı modelleri, kanayan bölgelerin dış etkenlerden korunmasına yardımcı oluyor. Tedaviyi kolaylaştıran bantlar, yaraların sarılmasında öne çıkıyor. Dayanıklı tasarımlara sahip yara bandı çeşitleri, bölgesel kullanımlara göre farklı ebatlarda kullanım sağlıyor. Steril ortamda yaraların kabuk bağlaması için bant ve örtüler tam size göre. Yetişkin ve çocuklara özel yara örtüsü çeşitleri, her ihtiyaca ve rahatsızlığa uygun seçimler sunuyor.

Yara Bandı Çeşitleri Her Bölgeye Hitap Ediyor

Dikdörtgen tasarımlı yara bantları, eklem bölgelerinde meydana gelen kesik ve yaraların kapanmasına yardımcı oluyor. Yara bandı yuvarlak şekli sadece yaranın olduğu bölgede noktasal tedavi sağlıyor. Hareket kabiliyetinizi engellemeden yaralarınızın tedavisine devam edebilirsiniz. Şeffaf yara örtüsü yüzünüzde veya vücudunuzda estetik dışı görünümü ortadan kaldırarak yaraların iyileşmesini sağlıyor. Kaliteli, steril ve uzun süre dayanıklı yara bandı markası ve ürünlerini inceleyerek tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Yara Örtüsünün İşlevselliğini Hayatınıza Kazandırıyor

Orta ve küçük ölçekli yaralarda örtüler en iyi seçenek. Boyut bakımından geniş bir bölgeyi kapatan örtüler, bandın yetmediği yaralarda ön çıkıyor. Kanama ve kesiklerin tedavisinde öne çıkan yara bandı fiyat, dayanıklılık ve kalite bakımdan her ihtiyacınıza yönelik ürünlere yer veriyor. Medikal ürünlerin olmazsa olmazı yara örtüsü fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün miktarına, boyutuna ve işlevine göre farklı parametrelerde yer alıyor. Siz de yara örtüsü satın al butonu üzerinden medikal ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.