Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yarış Pisti

Çok sayıda çeşidi ve birbirinden farklı modelleri ile ilgi çeken oyuncaklar arasında giren yarış pisti setleri, çocukların vazgeçilmezi olmaya aday olur. Renkli tasarımları ile beğeni toplayan bu ürünler, hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eder. Alanın uzman birçok marka tarafından üretilen yarış pistleri ile çocuğunuza eğlenceli bir aktivite hazırlayabilirsiniz. Alışverişin güvenilir adresi olan ÇiçekSepeti ile ucuz yarış pisti setlerini uygun fiyatlara satın alabilir, çocuğunuzun yaratıcılığının gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çeşitli İçeriklere Sahip Yarış Pistleri

Her geçen gün popülerliğini sürdürmeye devam eden ve çeşitli modelleri ile dikkat çeken yarış pistleri, çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de tutkusu haline gelir. Yetişkinlerin en az çocuklar gibi eğlenceli anlar yaşamasına yardımcı olan bu oyuncaklar, rekabet ve hız duygularını da beslemiş olur. Öğretici içeriğe sahip olan yarış pistleri sayesinde çocuğunuzun hayal gücünü genişletebilirsiniz. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan pistler, mantıksal düşünce sistemlerini ve temel motor yeteneklerini de geliştirir.

Yarış pisti setleri içerisinde birbirinden farklı araçları, rampaları, kuleleri, yolları, rayları ve hız çemberlerini barındırır. Adeta bir oyuncak şehrinin yaratılmasına sağlayan ürünler, paket içerisindeki araçlarla farklı oyunların kurulmasına da olanak tanır. Birbiri ile uyumlu olan parçalar sayesinde farklı pistler yapabilir, sevimli miniklerinize her oyunda yeni bir oyuncakla oynuyormuş hissini verebilirsiniz. Zihinsel gelişimi sürecine uygun tasarlanan oyuncak yarış pistleri, belirli yaş gruplarına hitap edecek şekilde gruplanır. Çocuğunuza en uygun olan ürünü seçmek için oyuncak kutularının üzerine yer alan yaş aralıklarına bakabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Hitap Eden Yarış Pisti Setleri

Yaratıcılıkta sınır tanımayan tasarımlarıyla çocukların beğenisini kazanan yarış pistleri ile aile boyu bir eğlence de yakalayabilirsiniz. Bu setlerle ister araçlarınızı kuleye çıkarabilir isterseniz de kıyasıya bir araba yarışı yaparak unutulmaz anlara imza atabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz zamanı kaliteli bir hale getiren oyuncaklar, kişi sınırlaması olmayan özelliği ile herkesin oyun oynamasına fırsat verir.

Arabaların ve pistlerin üzerinde çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinin resimlerini bulunduran pist setleri, basit kurulumuyla da ön plana çıkar. Parça sayısına göre kısa süre içerisinde kurabileceğiniz yarış pistleri sayesinde çocuğunuzun oyun oynamaya daha fazla vakit ayırmasını sağlayabilirsiniz. Çocukların tek başına dahi kurabileceği bu oyuncaklar, özgüvenin gelişmesine de katkıda bulunur. Yarış pistleri, gerek kurulum gerekse kullanım süreçlerinde çocukların güvenliğini en üst seviyede tutar. Eğer 3 yaşın altındaki çocuklarınız için yarış pisti bakıyorsanız, daha büyük oyuncakların bulunduğu setlere göz atabilir, oyun esnasında çocuğunuzu göz önünde tutabilirsiniz.

Dayanıklı ve Uygun Fiyatlı Yarış Pisti Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde!

Belirli standartlar doğrultusunda tasarlanan yarış pistleri, sağlıklı plastik veya benzeri materyallerden oluşur. Çocukların sağlığını en az ebeveynler kadar düşünen ve bu titizlikle oyuncaklar üreten markalar, pist modellerinde kaliteyi en düzey seviyede tutar. Pil veya benzeri enerji kaynakları sayesinde çalışan aksesuarları ise korunaklı şekilde tasarlanır. Risk oluşturabilecek tüm unsurların göz önünde tutulduğu yarış pistleri ile çocuğunuza güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm mekanik sistemlerinin kapalı tutulduğu araçlar ve aksesuarlar, darbelere karşı dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Olası bir darbeye karşı sağlamlığını koruyan ve çocukların zarar görmesini engelleyen ürünler, açılma ve kırılma gibi durumların yaşanma olasılığını minimuma indirir.

Çok farklı çeşitleri ile her çocuğun aradığını bulmasına yardımcı olan oyuncak yarış pisti fiyatları, paketin içeriğine göre değişkenlik gösterir. Tasarım, aksesuar, parça sayısı, araç sayısı ve marka gibi kriterlerde ürünlerin fiyatları açısından belirleyici bir rol oynar. Her biri eğlence dolu olan ve çocuklara keyifli anlar yaşatan bu paketleri, çocuğunuza hediye olarak satın alabilir ve mutlu olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Her bütçeye uygun seçeneğin yer aldığı ÇiçekSepeti ile en iyi oyuncak yarış pisti modellerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.