Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yaşayan Kolyeler

Gerçek çiçeklerin özel yöntemlerle kurutulup çeşitli boy ve modellerle tasarlanan takılar ile birlikte hazırlandığı yaşayan kolye çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Her zevke uygun, farklı tarzları yansıtan ve rengarenk alternatifler sunan yaşayan kolye modelleri, gerçek çiçekler ile %100 el emeği ile hazırlanıyor. Hiçbir zaman solmayacak çiçeklerin yer aldığı en şık kolye çeşitlerini kendiniz veya farklı hediyeler ile sevindirmek istediğiniz sevdikleriniz için ÇiçekSepeti’nde bulabilir, yalnızca dakikalar içerisinde online olarak siparişinizi verebilirsiniz.

Gerçek Çiçeklerle Hazırlanmış %100 El Yapımı Yaşayan Kolye Modelleri

Severek kullanılan kolye modelleri içerisinde yer alan uygun fiyatlı yaşayan kolye ürünlerini sizler için bir araya getiren ÇiçekSepeti, çeşitli ürün alternatifi ile ayrıntılara değer verenler için benzersiz yaşayan kolyeler sunuyor. Her biri doğanın sunduğu eşsiz ve gerçek çiçekler ile hazırlanan bu kolyeler, aynı çiçek türleri ile hazırlansalar dahi birbirlerinden farklı, yalnızca kişiye özel olarak tasarlanıyor.

Yaşayan kolye ürünleri farklı bütçelere uygun alternatifler ile satışa sunulmaktadır. Kolyelerin hazırlandıkları materyallere veya boyutlarına göre yaşayan kolye fiyatları 25 TL’den başlayarak değişmektedir. ÇiçekSepeti’nden indirimli yaşayan kolye alternatiflerini inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Çiçek hediye etme inceliğini farklı bir boyuta taşıyan outlet ve yeni sezon yaşayan kolye ürünlerini ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz her an inceleyerek en beğendiğiniz alternatifleri seçebilirsiniz. Yaşayan kolye kampanya ürünleri içerisinden tercih edebileceğiniz ürünleri hemen sepetinize atıp satın alabilir, kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.