İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yastık Alezi

Yatak odası tekstilinin en temel parçalarından biri olan yastıklar kullanılan dolgu malzemesine, kumaş materyaline ya da kalınlığına göre farklılık gösteriyor. Uyku pozisyonunuza ve gereksinimlerinize en uygun modeli seçerek gece boyunca sağlıklı ve derin bir uyku çekebilirsiniz. Yastık denildiğinde ise ilk akla gelenler yastık kılıfları ve yastık alezleri. Yastık kılıfları, yastıkların dekoratif tamamlayıcıları olarak düşünülse de aslında pamuklu dokusu sayesinde sağlıklı bir uyku alanı oluşturuyor. Yastık alezleri ise yastık kılıflarının yastığı korumada yetersiz kaldığı yerde imdadınıza yetişiyor. Yastığınızın terleme ya da ağız akıntısı gibi herhangi bir nedenle ıslanması riskini en aza indiren su ve sıvı geçirmez yastık alezi modelleri yatak odalarının olmazsa olmazları arasında.

Yastık Alezleri ile Derin Bir Uyku Çekin

Rahat bir uyku için yatak kadar yastıklar da çok önemli. İster pamuk ister elyaf ya da mikrofiber dolgu kullanılarak üretilen yastıkları tercih edin, yastık koruyucu alezler uyku kalitenizi artırmanıza destek oluyor. Yastık alezleri leke tutmayan ve kötü koku oluşturmayan yapıları sayesinde her zaman ferahlık sunuyor. Alerjen ve toz akarlarının oluşumunu önleyen yastık alezleri, 7'den 70'e herkes için hijyenik bir uyku ortamı sağlıyor. %100 pamuktan imal edilen alez modelleri, gece terleyen kişiler için de ideal bir seçim. Yastık alezlerinin doğal kumaş dokusu, hava geçirgenliğine izin vererek terleme nedeniyle nem oluşumunu engelliyor. 

Yastık Ömrünü Uzatan Yastık Alezleri

Sıvı geçirmez yastık alezleri özel dokuları sayesinde su ya da sıvıyı yastık yüzeyine geçirmiyor ve yastık için maksimum koruma sağlıyor. Örneğin çok fazla terliyorsanız, ter ve ıslaklık yastık alezinin yüzeyinde kalıyor. Siz de yastık alezini dilediğiniz zaman yıkayabilir ve tekrar yastığınıza takabilirsiniz. Leke tutmayan yastık alezi modelleri, yıkama sonrasında yastığınız yeniymiş duygusu veriyor. Yastık yerine yastık alezinin yıkanması ise yastığınızın ömrünü uzatıyor. 

Yastık Alezi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yastık alezi seçiminde öncelikle yastık ölçülerinizi göz önüne almalısınız. Yastık ölçünüze uygun alezler hem yastık kılıfının düzgün görünmesini sağlıyor hem de yastığınızı koruma görevini yerine getiriyor. Yastık alezi satın alırken, kumaş dokusuna da dikkat etmelisiniz. %100 pamuk ya da pamuk karışımlı iplik kullanılan alez modelleri, nefes alabilir kumaşı sayesinde rahatlığınızı artırıyor. Seçiminizde yastığınızın yıkanabilir olup olmaması da önem taşıyor. Eğer yastığınız yıkanamıyorsa, sıvı geçirmeyen alez modellerini tercih etmelisiniz. Böylece herhangi bir nedenle yastığın kirlenmesini önleyebilirsiniz. Yastık alezi seçiminde kullanışlılık da önemli. Fermuarlı yastık alezi modellerini, açılır kapanır özelliği sayesinde dilediğiniz yastığa rahatça takabilirsiniz. Siz de aradığınız yastık alezi modellerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. 

Yastık Alezi Fiyatları

Yastık alezleri hem yastıkların düzgün ve yatağınızın derli toplu görünmesine yardımcı oluyor hem de yastıklarınızı koruyor. Kapitoneli ya da düz tasarıma sahip yastık alezi çeşitleri arasından yastık ölçülerinize en uygun olanları satın alabilir ve yastıklarınız için maksimum koruma sağlayabilirsiniz. Su ya da sıvı geçirmeyen, leke tutmayan ve koku oluşumunu önleyen özel kumaşa sahip yastık alezleri sayesinde gece boyunca rahat bir uyku çekebilirsiniz. Açık ya da gizli fermuarlı alezler tercih alanınızı genişletiyor.

Yastık ve yastık kılıflarınıza kusursuz bir şekilde uyum gösteren yastık alezleri ÇiçekSepeti'nde. Yastık alezi modelleri sevdikleriniz için de şık bir hediye oluyor. Siz de ister kendiniz ister sevdikleriniz için seçtiğiniz ürünü en uygun yastık alezi fiyatları ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.