Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yatak Alezi

Yatakların temiz ve sağlıklı kalması için tasarlanan alez çeşitleri, ÇiçekSepeti farkıyla evlerinize geliyor! Tek ya da çift kişilik modeller arasından yatağınıza en uygun olanı seçerek, rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Yatağın kirlenmesinin önüne geçen yatak koruyucu alezler, her zevke uygun farklı yüzey tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Alanında en iyi olan markaların en yeni teknolojileri kullanarak dizayn ettiği alezler, yatağa kolayca geçirilerek, kullanıma hazır hale geliyor. Sıvı geçirmez özelliği ile yatağınızı korurken nefes alabilen yüzeyleri terletmeyen, konforlu bir kullanım sağlıyor. ÇiçekSepeti ile ihtiyacınızı karşılayacak alez modelini, ideal fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. 

Yatak Alezi ile Hijyenik Yataklar

Yatak yüzeyi kirlendiğinde temizliği oldukça zahmetli oluyor. ÇiçekSepeti, alez modelleri ile bu soruna çözüm sunuyor. Kirlendiğinde kolaylıkla makinede yıkayabileceğiniz yatak alezi sayesinde yatağınızın daima temiz kalması mümkün. Sıvıyı geçirmez özellikte üretilen modeller, yatağın lekelenmesinin önüne geçiyor. Antialerjik olan alez çeşitleri, sağlıklı bir kullanım da sağlıyor. Hava geçirebilen özelliği sayesinde vücut ısınızı dengeliyor, stressiz bir uyku deneyimi yaşatıyor. Yüzde 100 pamuk dokusu ve dayanıklı yüzeyi ile alez çeşitlerini, uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıkanabilme özelliğinin yanı sıra elektrikli süpürge yardımıyla toz, kıl gibi kirleri de süpürerek temizleyebilirsiniz. Alezler bantlı, lastikli, fermuarlı çeşitleriyle zahmetsizce takıp çıkarabilme özelliğine sahip. Bu da sık sık çıkarıp yıkayabilmenizi kolaylaştırıyor. Hijyenik ve uzun ömürlü bir yatak kullanımı için alez modellerini inceleyebilirsiniz. 

Her İhtiyaca Uygun Yatak Alezi Modelleri

ÇiçekSepeti fitted, elastik, kapitone gibi farklı zevklere uygun alez seçenekleri sunuyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek özellikte dizayn edilen modeller, yatağı korumanın yanı sıra kullanım kolaylığı sağlıyor. Fermuarlı alez modellerini, uyumlu olan yataklara zahmetsizce, çok kısa bir sürede takabilirsiniz. Bu tasarımların sağa, sola kayma problemi de olmaz. Dört köşesinden lastikli olan alezler de, tek başınıza kolayca yatağa takabilme konforu sunuyor. Tüm kenarları lastikli olan modeller, yatağa geçirilmesi kolay olan oldukça kullanışlı alezler arasında yer alıyor. Yatak alezi ebatları, tek ve çift kişilik olarak tasarlanıyor. Çift kişilikler, değişen yatak ölçülerine göre farklı seçenekler sunuyor. 

Yatak Alezi İdeal Fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde

Alez çeşitleri, malzemesine ve ölçülerine göre değişen fiyatlardan kullanıcılarına ulaşıyor. Çift kişilik alez seçenekleri, ölçüleri nedeniyle daha fazla malzeme kullanıldığı için daha yüksek fiyatlara sahip. Malzeme kalınlığı ve kalitesi de fiyatlarda etkili oluyor. Tek kişilik modeller daha ideal fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Genel olarak tüm alez çeşitlerini, ihtiyacı olan her kullanıcı rahatlıkla alabiliyor. ÇiçekSepeti sayesinde ulaşılması kolay olan yatak alezi, farklı özellikleriyle her zevke hitap ediyor. Yatağa kolaylıkla giydirilen pratik tasarımlarıyla alez modelleri, oldukça şık ve kullanışlı. Tek ve çift kişilik modeller arasından en beğendiğiniz alezlere, bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Uzman Markalardan En Yeni Alez Teknolojisi

Komfort, Mycey, Passion, Pierre Cardin, Cotton Box gibi alanında uzman birçok marka, ÇiçekSepeti'nde kullanıcıları bekliyor. Tekstil alanında en yeni teknolojilerden faydalanan markalar, ürünlerini en kullanışlı haliyle tasarlıyor. Markalar, yatak alezinden beklentilerinizi göz önünde bulundurarak, size en faydalı olacak ürünleri dizayn ediyor. Sağlıklı ve kullanışlı bu alezler ile yatağınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz. Kapitone olan kalın alez modeli, eskimiş yatağınızın yüzey konforunu arttırma etkisine de sahip. Bu yönüyle, eskimiş ve yüzeyi incelmiş yatağınızı da kalın alez ile dolgun, konforlu hale getirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ölçülerde, birçok markanın alez modellerini inceleyebilir; ÇiçekSepeti ile hızlı teslimat özelliğinden faydalanarak beğendiklerinizi hemen sipariş verebilirsiniz.