İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yatak Bariyeri

Yatakta dönmeye, oturmaya veya ayağa kalkmaya çalışan çocuğunuzun düşme riskini ortadan kaldırmak için yatak bariyerlerini kullanabilirsiniz. Çocukların güvende, ebeveynlerin ise huzurlu olmasını sağlayan bariyerler, birçok kullanıcı tarafından oldukça ilgi görür. Her yere taşınan ve farklı yatak boylarına uygun olan bu ürünler, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Bütçe dostu olan ucuz yatak bariyeri çeşitlerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilir, sürekli hareket halinde olan çocuğunuza güvenli bir çözüm sunabilirsiniz.

Birbirinden Konforlu Yatak Bariyeri Modelleri

Yatak bariyerlerinin üretiminde genellikle plastik, çelik, metal ve MDF gibi malzemelere yer verilir. Boyalı olan modellerde ise çocukların sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılır. Bunun için renkli olan tasarımların birçoğunu kimyasal içermeyen su bazlı boyalar veya organik ürünler seçilerek üretilir.

Karyola, bazalı, bazasız, çocuk ve ebeveyn yataklarının hepsiyle uyumlu olarak tasarlanan yatak bariyerleri, geniş bir kullanım fırsatı sunar. Emniyet kilit sistemi ile güvenli olan yatak bariyeri 150 santimetreye kadar çıkar. Ebeveynler, bu 150 cm yatak koruyucu bariyerleri, çocuklarının yaş grubuna göre kolayca seçebilir. Farklı malzeme ve tasarım özelliklere sahip olan ürünler arasında bütçenize uygun olan birçok markanın bariyer modellerini bulabilirsiniz.

Güvenli ve Rahat Uyku Sunan Yatak Bariyerleri

Bebek yatak bariyeri modelleri arasında çelik malzemeden üretilen ve üst düzey dayanıklılık sunan ürün çeşitleri de bulunur. Çelik iskelet sistemi ile donatılan ürünler, file kumaş ile kaplanır. Bazı modellerde ek sünger desteği de bulunur. Böylece çocuğunuz, yatağında yatarken olası çarpmalara karşı ekstra korunmuş olur. Bu yatak bariyerlerinin iki farklı modelde karşınıza çıkar: sabit ve katlanabilir fonksiyonlu. Katlanabilir yatak bariyeri, tek bir hareketle hem içe hem de dışa doğru katlanır. Her iki yöne katlanabilmesi çocukların yataktan kolay bir şekilde inmesini sağlar. Aynı zamanda yatağın çarşaflarının da rahat değiştirilmesine olanak tanır. Özel bir kilit mekanizmasına sahip olan yatak koruma bariyerini, üzerinde yer alan butonlar sayesinde ebeveynler kolaylıkla kullanır.

Katlanabilen modellerin yanı sıra çelik kasalı sabit ürünler, L şeklindeki iskelet tasarımı ile yatağın altına geçirilerek monte edilir. Sabit olması nedeniyle güvenli bir kullanım sunan ürünlerde genellikle raşel adı verilen file kullanılır. Esnek ve oldukça dayanıklı olan file kumaş sayesinde çarpmalarla birlikte oluşabilecek yaralanma riski de minimum seviyeye düşer. Hafif yapısı ile kolayca taşınabilen ürünler, her yatak modeli ile uyumlu olur. Bu özelliğe sahip bariyerleri seyahatlerinizde dahi kullanabilirsiniz.

Dekorasyona Katkı Sağlayan Çocuk Yatak Bariyeri

Çocuk yatakları ve bazaları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan ahşap yatak bariyeri modelleri, özellikle ahşap mobilyalarla bir bütünlük oluşturarak şık bir görünüm sunar. Bu yatak bariyeri çeşitlerinde bebeklere ve çocuklara zarar vermeyen ve sağlığına uygun olan MDF malzemeler kullanılır. Oldukça sağlam yapısı ile darbelere karşı dayanıklı olan ahşap bariyerlere sünger desteği de takabilirsiniz. Çelik malzemeden oluşan bağlantı aparatları ile kolayca sabitlenebilen ürünler, pratik bir kullanım fırsatı sunar. Ahşap modeller içerisinde çizgi film kahramanlarının veya çeşitli motiflerin olduğu desenli yatak koruyucu bariyer çeşitleri de üretilir. Bu tarz ürünler hem çocukların hayal kurarak uykuya dalmasını sağlar hem de dekorasyona katkıda bulunur. Birkaç basit müdahale ile kullanıma hazır olan koruyucular, ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlarken çocukların güvenli bir ortamda uyumalarını sağlar. Farklı yatak boyutlarına uygun seçeneklerle bariyerin çocuğunuzun yatağına tam olarak uymasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun güvenliğini sağlayan ucuz yatak bariyer modellerine ve diğer koruyucu ürünlere, ÇiçekSepeti’ nin hızlı alışveriş fırsatlarından yararlanarak hemen sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.