İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yatak Örtüsü Takımı

Yatak odalarınızı renklendirecek ve yataklarınızı dekoratif gösterecek birbirinden estetik yatak örtüsü ve yatak örtüsü takımları ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Her ihtiyaca ve her zevke uygun yüzlerce model içeren ürün sayfasını, tercihleriniz doğrultusunda filtreleyerek istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yatak odası, çocuk odası, genç ve misafir odası ihtiyaçlarınıza yönelik tüm yatak örtülerine tek tıkla erişebilirsiniz.

Yatak Örtünüz ile Odanız Yenilensin

Yatak örtüsü, odanızda bulunan mobilya, halı ve perde gibi temel dekorasyon ürünleri kadar önem taşıdığından odanızın görünümünü doğrudan etkiliyor. Yatak odanızın genel dekorasyonundaki uyum ve şıklığı tamamlayan yegane unsur olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda odanızın enerjisini de etkileyerek daha sakin, dinamik, asil ya da neşeli bir atmosfer elde etmenizi sağlıyor.

Modern, klasik ya da etnik çizgilere sahip ürünler eşliğinde odanızı bir anda farklı bir havaya büründürebilirsiniz. Odanızın havasını değiştirmenin yanı sıra odanızı yenilemenin en pratik ve ekonomik yolu olarak da yatak örtünüzü yenileyebilirsiniz. Desenli halı ya da perdelerinizi dengelemek adına tek renk ürün seçiminde bulunabilir, perde ve halınız sadeyse eğer bu kez tam tersi seçimlerde bulunarak dekorasyonunuzu dengeleyebilirsiniz. Açık renk mobilyalara sahipseniz, renkli ürün seçimiyle kusursuz bir uyum yakalayabilir; koyu renk mobilyalarınızı ise pastel tonlardaki yatak örtüsü seçimiyle çok daha görünür kılabilirsiniz.

Farklı Amaçlara Uygun Özel Ürünler

Günlük kullanıma yönelik, rahatlığın ön planda olduğu daha sade model ve pamuklu kumaş özelliği taşıyan yatak örtülerinin yanı sıra şıklığın ve görkemin ön planda olduğu ürünler de bulunuyor. Saten, deri, dantel ya da güpür modeller farklı ihtiyaç ve beğenilere özel alternatifler sunuyor. Çocuk ürünlerinin çoğunluğuysa, çocukların çok sevdiği lisanslı figür baskılar ya da eğlenceli diğer desenlerden oluşuyor. Ayrıca konforlu kullanım kolaylığı sunan ve rahatlıkla yıkanıp ütülenebilen özellik taşıyor.

Yatak örtüleri, standart ebatlardaki yataklar için çift ve tek kişilik olmak üzere iki ayrı kategoride yer alıyor. Tek kişilik yatak örtülerinde, yetişkin ve çocuk olmak üzere iki ayrı tür arasından seçim yapabilirsiniz. Yatak örtüsü paket içeriklerinde, bir adet yatak örtüsü ve ilgili kategoriye göre bir ya da iki adet dekoratif yastık kılıfı bulunuyor. Yatak örtüsü takımı olarak satılan modellerin paket içeriğiyse; bir adet yatak örtüsü, iki adet dekoratif yastık kılıfı ve bir adet nevresim takımından oluşuyor.

Yatak örtüsü ve yatak örtüsü takımları dışında bir de evlilik seti, çeyiz seti ve gelin seti şeklinde kategorize edilen ürünler yer alıyor. Set şeklinde satışa sunulan bu ürünlerin paket içerikleri markadan markaya farklılık gösteriyor.

Konfor ve İşlevselliğin Keyfini Sürün

Çok amaçlı kullanım özelliği taşıyan yatak örtüleri, son derece kurtarıcı ve işlevsel ürünler olarak dikkat çekiyor. Yatak örtüsü olmanın yanı sıra pike olarak da kullanılabilen, yumuşak ve pamuklu kumaş özelliği bakımındansa keyifli bir uyku deneyimi sunan ve kolay yıkanabilen modeller tüketicilerden tam not alıyor. Normal kalınlık ve yumuşak kumaş dokusuna sahip çok amaçlı yatak örtülerini, mevsim geçişlerinde ideal bir uyku örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

Çiçekli, kendinden desenli, iri motifli, figürlü, dantelli, tek renk, çok renkli gibi birçok tarzda ürün seçeneği arasından tercihinizi yaparak odanızı hareketlendirebilir, dekorasyonunuzu tazeleyebilirsiniz. Şıklık ve konforu bir arada sunan fonksiyonel yatak örtüsü ve yatak örtüsü takımlarını yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz. Renk, duruş ve dokusunu muhafaza edecek olan yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modele sahip ürüne hızlıca ulaşabilir, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.