İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yatak Pedleri

Yatağın üzerine serilerek kullanılan yatak pedleri sayesinde hem yatağınızı daha konforlu bir hale getirebilir hem de temizliğini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Malzemesi, kumaşı ve sertlik derecesine göre farklılık gösteren yatak pedi modelleri, kişiye özel birbirinden farklı seçenek sunar. Konforlu yüzeyleri ile uyku kalitesini arttıran ve sabahları dinç uyanmanızı sağlayan yatak pedlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Konforlu Bir Uyku Vadeden Yatak Pedi Modelleri

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen yatak pedi modelleri, dolgu malzemesine, yüzey özelliklerine ve kalınlığına göre birbirinden ayrılmakta. Ürünler arasında en çok tercih edilen visco pedler, vücut ağırlığına ve şekline göre biçim değiştirir. Bu yatak pedlerinin vücudun şeklini alan süngeri hem ısıya hem de soğuğa karşı duyarlı olur. Vücudu destekleyen ürünler ortopedik yapısı sayesinde oldukça dikkat çeker. Ekstra konfor sunan ortopedik ped çeşitleri sayesinde rahat bir uyku çekebilir, yeni bir güne çok daha dinç başlayabilirsiniz. Visco yatak pedlerinin gözenekli yüzeyi de kullanıcıları memnun etmeyi başarır.

Yatak ped modelleri arasında pamuk, yün ve lateks malzemeden üretilen ürün çeşitlerine de yer verilir. Kauçuk ağacındaki köpüksü maddeden elde edilen lateks pedler, doğal hava kanalları ve esnek yapılı formu ile konforlu bir kullanım sunar. Tıpkı visco modellerde olduğu gibi vücuda göre şekillenen ürünler, yüksek kiloya sahip olan kullanıcıların tercih edebileceğin seçeneklerden biri. Hava kanalları sayesinde doğal bir klima ortamı oluşturan ve teri emen lateks yatak pedi modelleri ile kaliteli bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yumuşacık yapısı ve pamuklu dokusuyla bilinen yün pedler, ısı dengeleme özelliği ve doğal yapısı ile diğer modellerinden ayrılır. Terleme yapmama ve sıcak tutma özelliği ile öne çıkan ürünler hem yaz hem de kış kullanımı için de uygun. Bakterilere karşı dayanıklı olması ve topaklanma yapmaması da yün yatak pedlerinin en büyük artılarından biridir. Tüm bu modellerle birlikte yumuşacık dokusuyla bulutların üzerinde hissettiren pamuk dolgulu pedlere de ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Yatak Pedi Özellikleri

Yatak pedleri çeşitli özellikleri ile oldukça geniş bir yelpaze sunar. En iyi yatak pedi modelleri alerjen madde içermeyen, cilt dostu, konforlu ve kullanışlı olması ile öne çıkar. Sağlıklı bir uyku gerçekleştirebilmek için tüm bu özelliklerin yer aldığı tasarımlara göz atabilirsiniz. Bununla birlikte bazı modellerin kolay temizlenebilir özelliğe sahip olması da en çok aranan kriterler arasında yer alır. Bu sayede satın aldığınız ürünü bakterilerden kolay bir şekilde arındırabilirsiniz. Temizlenme özelliğinin yanında yatak pedleri bakterilere karşı dirençli ve sağlıklı bir dokuda da üretilir. Ayrıca birçok model sırt, bel ve boyun bölgesini destekleyerek oluşabilecek ağrıları engeller. Sunulan özellikler karşısında yatak pedleri çok daha uzun süre hijyenik kalır. Faydalı özellikleri ve konforları ile dikkat çeken ürünleri ihtiyacınıza ve beden şeklinize göre seçebilirsiniz.

İhtiyacınızı Karşılayan Ucuz Yatak Pedi Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Üretildiği malzeme yapısına göre farklı modellere ve tasarımlara sahip olan yatak şilteleri, özellikleri ve kalınlıkları doğrultusunda geniş bir fiyat aralığı sunar. Birbiri ile benzer özellikler taşıyan visco ve lateks ürünler aynı fiyat aralığında seyreder. Malzeme kalitesi ve niteliğine göre uygun fiyatlardaki yatak pedleri arasında el yapımı olan modellerde dikkat çeker. Doğal bir şekilde ısıyı dengeleme ve dört mevsim kullanıma uygun olan kapitone dış yüzeyi de ürünlerin fiyatını etkiler. Tüm ürün çeşitlerini kendi aralarında değerine ve kalitesine uygun olarak farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Sağlıklı ve konforlu bir uyku çekmenizi sağlayan farklı modeldeki yatak pedi modellerini ÇiçekSepeti sayesinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.