İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yatak Ucu Pufu Bankı

Puf koltuklar, rahatlığı ve şıklığı seven herkesin keyifle kullanacağı ürünlerden biridir. Birbirinden konforlu ve şık puf modelleri genellikle yatak odalarında kullanılsa da, salonlarda, çalışma odalarında ve yemek odalarında da kullanılabilir. Uzun ve yorucu bir günün ardından ayaklarınızı uzatıp dinlenmenizi sağlayacak puflar sayesinde yorgunluğunuzu atabilir, huzurla dinlenebilirsiniz. Farklı markaların çeşitli boyut, renk, desen ve tasarımlara sahip olan yatak ucu pufları arasından eviniz için en güzelini seçebilir, evinize mükemmel bir hava katabilirsiniz!

Yatak Ucu Pufu Bankı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Oturma odası, yatak odası, çalışma odası ya da balkon fark etmeksizin, konforlu olmasını istediğiniz her alanda pufları rahatça kullanabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri bulunan puflar sayesinde evinizi güzelleştirirken stresten de uzaklaşabilirsiniz. Çok çeşitli puf modelleri arasından seçim yaparken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Yatak puf modeli seçimi yaparken ilk olarak pufu hangi odada kullanacağınız karar vermeniz gerekir. Yatak odasında yatak ucu pufu, salonlarda kullanılan puflar, balkonlara keyif katan puflar içinden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. 
  • Odalara göre puf seçimi yaparken o odanın dekorasyonunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Salonlar için mobilyalarınıza uygun bir puf seçimi yapmanız odada daha iyi bir bütünlük sağlayacaktır. Ayrıca balkonlar için seçeceğiniz puf çeşitlerinin de daha rahat ve konforlu olmasına özen gösterebilirsiniz.
  • Pufları tekli olarak tercih edebileceğiniz gibi 2’li, 3’lü ya da çoklu modellerdeki ayak pufu çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Evinizdeki alanın büyüklüğüne, ihtiyacınıza ve kullanacak kişi sayısına göre pufun büyüklüğüne karar verebilirsiniz.
  • Puf koltukların en sık kullanıldığı alanlardan biri de yatak odalarıdır. Yatak odalarında pufları yatak ucunda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra makyaj masalarıyla birlikte de puf koltuklara bir şans verebilirsiniz!
  • Puf çeşitleri arasında sandıklı, sandıksız, arkalıklı, arkalıksız, ayaklı ve ayaksız olan çeşitler de bulunur. Sandıklı yatak ucu puf bankları ile yatak odanızda çeşitli ürünleri depolayabilirsiniz. Böylece hem rahat hem de düzenli bir görünüme imza atmış olursunuz. 
  • Yatak ucu puflarının yapımında kullanılan malzemeler de farklılık gösterebilir. Ahşap ayaklı ve metal ayaklı ürünleri tercih edebileceğiniz gibi ayaksız puflar ile de mükemmel konforu yakalayabilirsiniz.
  • Ayrıca ürünün puf kısmında kullanılan kumaşlar da birbirinden farklıdır. Kadife, pamuklu ya da keten kumaş ile çevrelenen ürünler arasından tarzınıza ve ev dekorasyonunuza uygun şekilde seçim yapabilirsiniz! 

Yatak odasına estetik bir görüntü ve konfor kazandıran yatak ucu pufları ile siz de dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Hem fazladan bir depolama alanı oluşturmanızı sağlayan hem de konforlu olan yatak ucu puflarını online olarak inceleyip kolayca sipariş oluşturabilirsiniz! 

Dekoratif ve İşlevsel Yatak Ucu Pufu Bankı Modelleri

Genellikle yatak odalarında kullanılan puflar, hem fonksiyonel hem de estetik oldukları için kullanımları keyiflidir. Yorgun bir günün ardından ayaklarınızı uzatabileceğiniz, oturup dinlenebileceğiniz puf modelleri aynı zamanda eşyalarınızı toplamanızı da sağlar. Yatak odasında yatak ucu pufu kullanırken dikkat etmeniz gereken temel birkaç şey vardır:

  • Pufun üzerine ve eğer ürün sandıklıysa içine, taşıyabileceğinden daha ağır bir yük koymamanız gerekir. Bu tarz ürünler çok büyük ağırlıkları kaldıramayabilir ve ürününüz hasar görebilir.
  • Eğer sandıklı bir model seçtiyseniz sandığın açılış için uygun alan olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Sandığı açmak istediğinizde zorluklarla karşılaşmamak için odaya uygun bir ürün seçimi yapmalısınız.
  • Daha uzun ömürlü bir kullanım için ürünü temizlerken kullanım talimatlarına da uymanız gerekir. 

Yatak ucu puflarının fiyatları ürünün boyuna, yapımında kullanılan kumaş tipine, malzemesine ve tasarıma göre farklılık gösterebilir. Uygun fiyatlı yatak ucu puflarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde inceleyip satın alabilirsiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.