Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yataş ÇiçekSepeti’nde!

Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., 1976 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır. 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında sofabed (yataklı kanepe) ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle marka güvenini pekiştirmiştir.

Yataş, en rahat ve güvenilir ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Uykunun En Güzel Hali Yataş

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Yataş, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtıyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Yataş, gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak yatak, ev tekstili, mobilya ve salon takımı sektörlerinde liderlik pozisyonunu muhafaza etmek için kendi alanında daima ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Yatak ve mobilya uzmanlığını, modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, tüketicilerine en kaliteli ürünleri sunan Yataş ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Yataş; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile geliştirdiği ürünleriyle uyku sağlığı ve yatak odası dekorasyonuna yön veriyor. Marka, alt markası Yataş Bedding sayesinde yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıyor. Yatak alırken konfor ve kalite arayışınızı giderecek Yataş ürünleri ÇiçekSepeti sayesinde kapınıza kadar teslim ediliyor.

Beyaz ve renkli ev tekstili olmak üzere ikiye ayrılan Yataş tekstil grubu, yastık, yorgan ve yastık-yatak koruyuculardan oluşan beyaz ev tekstili ürünlerine ve nevresim takımı, yatak örtüsü gibi ürünlerden dekoratif kırlentlere kadar yatak odasının ihtiyacı olan renkli ev tekstili ürünlerinden oluşur. Geniş ürün yelpazesiyle uykuya dair tüm ihtiyaçlarınız, ÇiçekSepeti güvencesi ve Yataş kalitesiyle web sitesi ve mobil uygulamada!