Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yazıcı Kartuşlar

Baskı yapmada kullanılan yazıcı kartuş ürünleri arasından doğru seçimi yapmanız önem taşır. Yazıcıların modeline ve büyüklüğüne göre tasarlanan pek çok farklı kartuş ürünü bulabilirsiniz. Siyah ve renkli mürekkepli yazıcı kartuşları en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun olan yazıcı kartuş ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kullanışlı Yazıcı Kartuş Ürünleri

Kullanışlı yapısıyla yazıcınıza uyum sağlayabilecek birbirinden farklı ürünü inceleyebilirsiniz. Kartuş ürünleri arasında bitmeyen kartuşlu yazıcı mürekkepleri ön plana çıkar. Çok fazla baskı almanız gerektiğinde bitmeyen kartuş mürekkeplerini tercih edebilirsiniz. Bitmeyen kartuşlar sayesinde yaklaşık 5000 adet kadar baskı alabilirsiniz. Özel çalışma mekanizmasına sahip olan yazıcı kartuşlar sayesinde siyah ve renkli baskılar elde edebilirsiniz. Ofis ya da evlerde ister renkli isterseniz de siyah mürekkepli kartuş ürünlerini kullanabilirsiniz. Siyah mürekkepli kartuşlar, sadece siyah beyaz çıktı almanıza yardımcı olur. Renkli mürekkep kartuşları ise logoların ve yazıların renklendirilmesini sağlar. Siyah beyaz çıktılardan sıkıldıysanız, renkli mürekkep kartuşlarıyla yazı ve tasarımlarınıza renk katabilirsiniz. Yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve çok sık çıktı almanız gerekiyorsa, bitmeyen kartuşlara göz atabilirsiniz. Bitmeyen kartuş sayesinde sürekli mürekkep dolumu ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tank sistemiyle çalışan bitmeyen kartuşlar yazıcıya zarar vermez. Her tankta ortalama 80 - 100 ml arasında mürekkep bulunur. 4 tanklı bir bitmeyen kartuş içerisinde 400 ml mürekkep yer aldığından 3000 ile 5000 arasında çıktı alabilirsiniz. Böylelikle işte ya da evde istediğiniz kadar baskı almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteli Yazıcı Kartuş Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Kartuş mürekkepleri püskürtme sistemi ile yazıcı üzerinden baskı almanızı sağlar. Mürekkeplerin farklı renk özelliklerine sahip olması baskı seçeneklerini arttırır. Renkli kartuş seçenekleri ile alacağınız baskılarla fark yaratmanız mümkün olur. Fotoğraf ve belgelerin ekranda göründüğü gibi herhangi bir deformasyona uğramadan düzgün bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Net ve pürüzsüz görünen baskılar alabilirsiniz. Yazdırma işlemlerinde mürekkebin kalitesi çok büyük önem taşır. Dağılmadan yazıya ve fotoğraf baskısına dönüşen mürekkepler, tüm yazdırmalarda tatmin edici sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Kaliteli malzemelerden elde edilen en iyi yazıcı kartuş ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartuşlar, mürekkebi ısıtarak püskürtme işlemini en kısa süre içerisinde gerçekleştirir. Kartuş içerisindeki mürekkep bittiği zaman baskı almanız mümkün olmaz. Mürekkep tükendiği anda kartuşun içerisinde bitmiş olan mürekkebi doldurmanız ya da yeni bir kartuş satın almanız gerekir. Almak istediğiniz kartuşun yazıcınız ile uyumlu olması ise önem taşır. Çok sayıda seçenek arasından taleplerinizi doğru şekilde karşılayacak kartuş ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yazıcı Kartuş Fiyatları

Fotokopi makinelerinin ve yazıcıların olmazsa olmazları arasında yer alan kartuşlar farklı fiyat seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Belgelerden alınan çıktıların tamamı siyah beyaz ise siyah mürekkepli kartuş almanız gerekir. Çıktıların içerisinde renkli baskı yer alıyorsa; siyahın dışında, renkli mürekkepli kartuşa da ihtiyaç duyarsınız. Siyah ve renkli kartuşları uygun fiyatlarda alarak ekonomik açıdan tasarruf edebilirsiniz.

Baskı kapasiteleri değişiklik gösteren yazıcı kartuşları, fiyat olarak bütçe dostu olması bakımından her türlü bütçeye hitap eder. Kaliteli ve ucuz yazıcı kartuş ürünleri ile az para ödeyerek fazla baskı almak mümkün olur. Baskı kalitesi ve çıktı alma kapasitesi doğrultusunda belirlenen yazıcı kartuş fiyatları uygun seçeneklerle bütçeleri sarsmaz. Hangi kartuşu seçeceğiniz konusunda net bir karar veremediyseniz her marka yazıcıya uyum sağlayan kartuş modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renklerden oluşan kartuş setleri, renkli fotoğraf ve belge çıktıları almanıza yardımcı olur. Siz de en iyi şekilde baskı alabileceğiniz tüm yazıcı kartuş ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde sipariş verebilirsiniz.