İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yazole ÇiçekSepeti'nde!

Aksesuar konusunda seçici olan, kaliteye önem veren ve aynı zamanda güçlü tasarımları tercih edenlerin markası olan Yazole; erkekler için geliştirdiği saatleri ile beğeni topluyor. Yazole markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Hasır, metal, deri gibi birçok kordon seçeneğine sahip Yazole marka saatler; günlük hayatta ve özel günlerde kombinlerinizi tamamlıyor ve stilinizi güçlendiriyor. Siyah, kahverengi, takvimli, metal kadranlı ya da gold ve gümüş detaylara sahip Yazole saatler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Siz de uygun fiyatlı Yazole ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Yazole Ürünleri

Modern ya da klasik… Farklı stillere uygun bir Yazole marka saat mutlaka var. Güçlü görünümü ve aksesuar trendlerine uygun tasarımları ile Yazole markası; kullanıcılar tarafından sadece zamanı gösteren bir araç olarak değil, stillerini tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kullanılıyor. İndirimli Yazole ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Yazole marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Yazole ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Şık tasarımları ile dikkat çeken Yazole marka saatleri, hem kendiniz için hem de özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Siz de avantajlı Yazole fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.