Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yelken Pusulaları

Yelkencilikle uğraşanlar için vazgeçilmez gereçlerden biri olan pusulalar, kolaylıkla yön tayini yapmanızı sağlar. Pusulalar sadece yelkencilerin değil, avcılık, kamp ve doğa yürüyüşleri gibi outdoor aktivitelerle ilgilenenlerin de yanlarında mutlaka bulundurdukları bir alet olma özelliği taşır. Bunların yanı sıra farklı ve şık tasarımlara sahip olan yelken pusula modelleri de hoş bir dekoratif obje olarak öne çıkar. Özellikle deniz tutkunları için ideal bir hediye seçeneği olan bu ürünler tasarımlarında bulunan ince detaylarla beğeni kazanır. Farklı model ve tasarım özelliklerine sahip olan yelken pusulaları ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Maceralarınıza Eşlik Eden Yelken Pusula Çeşitleri

Denizde yol alırken ya da ormanda kamp yaparken pratik bir şekilde yönünüzü tayin etmek isteyebilirsiniz. Doğru ve hatasız bir şekilde yön tayini yapmak kaybolmanızı engelleyerek güvenliğinizi de sağlar. Pusulalar her ihtiyacınızı karşılamak için farklı özelliklerle donatılır. Kenar kısımlarında ölçekler bulunan pusulaları harita okumak için kullanabilirsiniz. Hafif yapılı ve kordonlu çeşitleri boynunuza asarak kolayca taşıyabilirsiniz. Kapaklı çeşitler zorlu doğa koşullarında pusulanın zarar görmesini engeller. Termometreli ve düdüklü modellerle hem bulunduğunuz ortamın sıcaklığını ölçüp buna göre önlem alabilirsiniz hem de kaybolmanız durumda düdüğü çalarak kurtarma ekiplerini yönlendirebilirsiniz.

Evinize Şıklık Katan Dekoratif Yelken Pusula Modelleri

Yelken pusula çeşitleri arasında şıklığı ve tasarımıyla ön plana çıkan modellerde bulabilirsiniz. Dekoratif amaçla kullanılan bu ürünler farklı boy ve ebatlarda üretilir. Çok küçük olanları anahtarlık olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Bronz, pirinç, gümüş ya da altın kaplama olabilen dekoratif yelken pusula modelleri, çeşitli motif ve desenlerin üzerine işlendiği kapaklarıyla hoş bir görünüm sunar. Zarif ahşap kutularda sunulan bu ürünler sevdikleriniz için ideal bir hediye seçeneği olur. Ahşap ya da metal standlı modelleri evinizin en güzel köşesinde dikkat çekici bir dekoratif obje olarak sergileyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yelken Pusula Fiyatları

Yelken pusula fiyatı ürünün kullanım amacı, özellikleri ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Satın almak istediğiniz modelin özelliklerine göre uygun fiyat seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için ahşap kutusuna isim yazdırabileceğiniz yelken pusula modellerini, ÇiçekSepeti üzerinden hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.