İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yem Bandı Çeşitleri

Balık tutarken çok farklı malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Olta kamışı, olta makinesi, iğne ve misina gibi temel malzemelerin yanında balık tutmanızı kolaylaştıracak ekipmanlardan da faydalanabilirsiniz. Yem bandı çeşitleri avlanma öncesinde balıkları bir araya toplayabilmenize yardımcı olur. Suda eriyen yem bantalarının doğaya hiçbir zararı yoktur. Kullanışlı balık yemleme bantlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Yem Bantları Nerede Kullanılır?

Balıkçıların malzeme çantalarında avlanmayı kolaylaştıran pek çok malzeme bulunur. Yakalamak istediğiniz balık türüne uygun olta, iğne ve yemler kullanmanız gerekir. Bazı balık türlerini avlayabilmek için saatler süren bir uğraş verebilirsiniz. Yem torbaları ve yem bantları bu durumlarda işinizi kolaylaştırabilir.

Yem karma bantları yem torbalarının etrafına sarılarak suya bırakılır. Canlı yemleri bu torbalara koyarak suyun içine daldırabilirsiniz. Yemleme yaparak balıkları avlanacağınız alana toplayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla balık avlayabilirsiniz.

Yem Bantlarının Özellikleri

Özellikle sazan avından bir iki gün önce avlanacağınız alanda yemleme yapmanız tavsiye edilir. Bunun için vaktiniz olmadında torba ve yem bantlarından faydalanabilirsiniz. Torbaya yerleştirdiğiniz taze yemleri bantladıktan sonra suya indirebilirsiniz. Yemin kokusunu alan balıklar o bölgeye toplanır ve siz de dilediğiniz kadarını yakalayabilirsiniz.

Yem bantları suda eriyen yapıdadır. Çevreye ve canlılara herhangi bir zararı bulunmaz. Yem torbalarını sabitlemek için bantların yanı sıra suda eriyen ip çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Tatlı su avcılığı ile ilgileniyorsanız malzeme çantanızda yem bandı bulundurabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yem Bandı Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Yem karma bant fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Balık tutma deneyimini kolaylaştıran ve daha fazla balık avlamanıza yarayan yem bantları kaliteli malzemelerle üretilir. Özel bir üretim tekniği kullanılarak ortaya çıkarılan yem bantları doğaya saygılı ürünlerdir. Yem bantlarını özel yem torbalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. İçine yerleştirdiğiniz yemleri uzun süre muhafaza eden ve suyun içinde rahatça dağılmasını sağlayan bu ürünleri her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Yem bandı fiyatları markaya ve boyuta göre değişebilir. İndirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli yem bandı çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Malzeme çantanıza ekleyeceğiniz yem bantlarıyla keyifli bir av deneyimi yaşayabilirsiniz. Kullanışlı yem bandı çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.