Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yemek Odası Sandalyesi

Ailenizle ve sevdiklerinizle yemek masasının etrafında toplanıp hem lezzetli yiyeceklerin tadına bakıp hem de tatlı bir sohbete dalabilirsiniz. Uzun sürecek sohbetler için konforunuzun yerinde olması önemlidir. Rahat bir yemek odası sandalye takımı alarak keyifli anlar yaşamak için ilk adımı atabilirsiniz. Birbirinden şık ve konforlu yemek odası sandalyelerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Yemek Odası Sandalyeleri

Yoğun geçen bir günün ardından ailenizle yemek masasının etrafında toplanarak keyifli anlar geçirmek isteyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için rahat sandalyelere sahip olmanız oldukça önemlidir. Ahşap, metal ve yumuşak dokulu kumaşların bir araya getirilmesi ile üretilen yemek odası sandalye çeşitleri ile rahatınızı koruyabilirsiniz. Mobilyalarınızla uyumlu renk ve dokudaki sandalyeleri tercih ederek bütünlük oluşturabilirsiniz. Mutfaktaki ya da salonunuzda bulunan yemek masanız için farklı yapıda sandalyeler seçebilirsiniz. Mutfak masalarınız için metal ağırlıklı modelleri, büyük yemek masanız için de mini bir koltuğu andıran kumaş kaplı sandalyeleri kullanabilirsiniz. Zevkinizi yansıtan yemek alanları oluşturarak hem ailenizi hem de misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Yemek Odası Sandalye Modelleri

Yemek yemek, dinlenmek ya da çalışmak için yemek odanızdaki sandalyelerden yararlanabilirsiniz. Bir yemek odası sandalyesinden beklenen en önemli kriter konforlu olmasıdır. Dayanıklı bir iskelet yapısına ve yumuşak kumaşlara sahip olan sandalyelerde kendinizi gün boyu rahat hissedebilirsiniz. Yemek odası sandalye modelleri ile tarzınızı yansıtan alanlar oluşturabilirsiniz. Renkli kumaşlarla kaplanan modelleri koltuklarınızla kombinleyebilirsiniz. Ahşap sandalye almayı düşünüyorsanız evinizdeki diğer mobilyaların yapısını dikkate alabilirsiniz. Yemek odası sandalye takımı dayanıklı malzemelerle üretilir ve oldukça uzun ömürlüdür. Uzun yıllar kullanacağınız bir takım alabilmek için evinizin genel dekorasyonunu göz önünde tutmanız yararınıza olacaktır.

Uygun Fiyatlı Yemek Odası Sandalyeleri

Yemek odası sandalye fiyatları tasarım özelliklerine ve malzeme yapısına göre şekillenir. Sandalyeleri tek tek alabileceğiniz gibi takım olarak da tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımlı bir yemek odası sandalye takımına uygun fiyatlarla sahip olabilmek için kampanyaları ve indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Canlı renklere sahip, evinizin havasına uyum sağlayan indirimli yemek odası sandalyelerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.