Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yemek Odası Takımları

Yemek odası, hem aileniz hem de misafirlerinizle vakit geçirebileceğiniz en değerli alanlardan biri. Uzun ve keyifli sofralarda lezzetli yemekleri tadarken konforlu hissetmeniz için iyi bir yemek odası takımı seçmeniz de önemli. ÇiçekSepeti;  dekorasyonunuza, yaşam tarzınıza ve evinizin yapısına uygun birbirinden şık yemek odası takımı alternatifleri yaratıyor. Ahşaptan metale ve mermer malzemelere kadar zengin masa ve sandalye seçeneklerinin bulunduğu mobilya kategorisinde her bütçeye uygun alternatifler sunuluyor. Siz de hemen şimdi keyifli sofralar kurmak ve evinizin daha şık görünmesine katkıda bulunmak için en iyi yemek odası takımlarını satın alabilirsiniz. 

Yemek Odanız İçin En Doğru Takımları Keşfedin

İster yeni bir eve taşınmış olun, isterseniz de mevcut yemek odası takımınızı yenilemek istiyor olun, ÇiçekSepeti'nde eviniz için ideal yemek odası takımları bulabilirsiniz. Büyük yemek odaları için tasarlanan takımların yanı sıra daha küçük alanlar için sunulan kompakt ve minimal ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sandalye ve masadan oluşan yemek takımlarını seçmeden önce yerleştireceğiniz alanın ölçülerini almanız önemli. Ölçüleri aldıktan sonra yemek odası takımı kategorisindeki belli başlı kriterlere göre aramanızı daraltabilirsiniz. Masanın ölçüsü, yüksekliği ve sandalye sayısı dikkat etmeniz gereken başlıca kriterlerden arasında yer alıyor. Böylece eviniz için en doğru ürünü seçmeniz de kolaylaşıyor. Ölçüler kadar evinizin genel dekorasyonu ve tarzı da seçimlerinizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken ayrıntılar arasında. Eklektik, endüstriyel, rustik veya modern gibi farklı dekorasyon tiplerine uygun yemek masası seçenekleri arasından yemek odanızın tarzına en çok yakışan ürünü seçebilirsiniz.  

Şık ve Kaliteli Yemek Masası Modelleri

Yemek odası takımı seçerken ilk olarak göz önünde bulundurulan ürünlerin başında masalar geliyor. Yemek odanızda vakit geçirmeyi daha keyifli hale getiren ve evinizin atmosferini farklı bir boyuta taşıyan masalar için çok farklı malzeme ve modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yuvarlak, oval, dikdörtgen veya kare şeklindeki masaların yanı sıra formsuz ve rustik kesimli masaları da değerlendirebilirsiniz. Küçük alanları değerlendirmek ve çağdaş görünüm eklemek için bistro masalar mükemmel birer seçenek. Rahat ve samimi bir yemek ortamı yaratmanızı sağlayan bu masaları uzun taburelerle kullanarak yemek odanızda değerlendirebilirsiniz. Piknik şeklindeki masa modelleriyle yemek odanızda açık havada vakit geçiriyormuşcasına bir atmosfer yaratmak da mümkün. Piknik masalar genellikle bank şeklindeki uzun oturma gruplarıyla en iyi şekilde tamamlanabiliyor. Ancak yine de ekstra sandalyelerle masanızı daha kalabalık misafir gruplarına da hazırlayabilirsiniz. Klasik ve zamansız seçimlerden hoşlanıyorsanız, dikdörtgen şeklindeki uzun yemek masaları tam size göre. Yemek odanızın ölçülerine göre masa ve sandalye sayısını belirleyerek alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Keyifli Yemek Odası Atmosferi Yaratın

ÇiçekSepeti, evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya ve dekorasyon ürünlerine bütçenizi sarsmadan ve en kaliteli alternatiflerle erişmenizi sağlıyor. Karaağaç, mango, kara ceviz, cam, beyaz laminat, tik, plastik, beton ve mermer gibi çok farklı malzemelerden oluşan masalarınıza uygun sandalyeler seçerek yemek odası takımlarınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Yemek odanız çok büyük değilse 4-6 kişilik grupları kolayca ağırlayabileceğiniz yemek odası takımları mükemmel birer seçenek. Konforlu sandalyelerle eşleştirebileceğiniz bu takımları, çocuklarınız ödev hazırlarken veya sizler online toplantılarınızı gerçekleştirirken de kullanabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinde kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan yemek odası takımlarınızın sandalyelerini de uzun saatler rahatsız etmeyecek konforda seçmeniz önemli. Koltuk şeklindeki sandalyeler, kolay kullanılabilmesi ve gerektiğinde kılıflarının dekorasyona uygun değiştirilebilmesi bakımından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Bej, gri veya kahverengi gibi tonları seçerek sandalyenizi her tarza uyumlu hale getirebilirsiniz. Minimal ortamları canlandırmak için canlı renklerden veya desenlerden de yararlanabilirsiniz. Hemen şimdi evinizin tarzına ve ihtiyaçlarınıza uygun yemek odası takımı seçeneklerini ÇiçekSepeti'nin ücretsiz teslimat imkânlarıyla satın alabilirsiniz.