İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yeni Bebek Hediyelik Ürün Çeşitleri

Yeni doğan bebeklere alabileceğiniz hediye çeşitleri, bakım ürünlerinden bebek kıyafetlerine, nazar boncuklu takılardan önlük, emzik ve biberon modellerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Hastane ziyaretlerine uygun temalarla tasarlanan kapı süsleri, çikolata kutuları, hastane çıkış setleri ve bebek hediye sepetleri ise çok tercih edilen hediyeler arasında yer alır. Canlı renkler, şık desenler, özel tasarımlar ve işlevsel formlar ile üretilen yeni bebek hediyelik ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere özel motifler, figürler, renkler ve detaylarla üretilen hoş geldin bebek hediye setlerini, ÇiçekSepeti’nın uygun fiyatları sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Yakınlarınızın bebeklerine hediye edebileceğiniz yüzlerce ürün modeli bir tık ötenizde!  

Yeni Bebek Hediyelik Eşya Çeşitleri

Yeni doğan bebeklerin ilk ihtiyaçlarını karşılayan hastane çıkışı setleri ve hoş geldin bebek sepetleri, farklı ürün çeşitlerinden oluşur. Bebek giysilerinin bulunduğu bir set almak isterseniz zıbın, tulum, çıtçıtlı body, eldiven, patik, şapka, çorap, önlük ve ayaklı pantolon gibi ürünlerin bulunduğu bir bebek setine yönelebilirsiniz. İsme özel hastane çıkışı setlerini tercih ederseniz, hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Bebek bezi, bakım malzemeleri, battaniye, havlu, emzik, biberon, mama önlüğü, çıngırak gibi ürünlerden oluşan ve şık konseptlerle sunulan bebek hediye sepeti çeşitleri de ideal seçeneklerdir. Bebeğin uzun süreli ihtiyaçlarını karşılayan bakım ve temizlik ürünlerini alarak doğum yapan arkadaşınıza ekonomik destek sağlayabilirsiniz. Gümüş bebek bileklikleri, künyeler, nazarlıklar, altın takılar ve isimli emzik zincirleri ise tercih edebileceğiniz diğer hediye çeşitlerini oluşturur.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan İşlevsel Bebek Hediyeleri

Nevresim takımı, çarşaf, battaniye, uyku yatağı, yastık ve yorgan gibi ürünler, ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan ideal bebek hediyelerdir. Bebeklere özgü figürlerle tasarlanan isme özel battaniye ve yastık setlerini ya da oyun minderi modellerini tercih ederek işlevsel bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere özel detaylarla üretilen uyku arkadaşı oyuncaklar, diş kaşıyıcılar, oyalayıcı çıngıraklar, isme özel albümler, organik malzemelerden üretilen kıyafet, patik ve ayakkabılar, seçebileceğiniz diğer ürünleri oluşturur. Bornoz, pelerin, havlu ve keseden oluşan, hassas bebek cildine uyumlu dokumayla üretilen yenidoğan bambu banyo setlerini de değerlendirebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza alacağınız bebek hediyelerini, kendilerine danışarak seçerseniz işiniz kolaylaşır. Bebek yatağı, beşik, puset, kanguru, mama sandalyesi, bebek arabası ve bebek oto koltuğu gibi ürünlere ihtiyaçları varsa, bir tanesini satın alarak önemli bir ihtiyacı karşılamış olursunuz.

Bakım ve Temizlik Ürünü Hediye Seçenekleri

Ebeveynlerin doğumdan önce yaptıkları bebek eşyası hazırlıkları birçok ürünü kapsadığı için alacağınız hediyeleri, kullanışlı ürünler arasından seçmeniz önem kazanır. Yeni bebek hediyelik ürün seçenekleri çok çeşitli olmakla beraber, uzun süreli kullanım ihtiyacını karşılayan ürünleri seçerek ebeveynlere ekonomik destek sağlayabilirsiniz. Bebekler için formüle edilen vücut losyonları, temizlik mendilleri, pişik ve bakım kremleri, bebe yağları, şampuanlar ve bebek bakım setleri, bu konuda size yardımcı olur. Bebek bezleri de ideal hediye seçenekleri arasına girmeyi başarır. Bebek bakım ve temizlik ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti hazırlayarak arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz. Bebek emzirme destek minderi, burun temizleme aparatı, anne – bebek bakım çantası, bebek alt açma seti ve kulaktan ateş ölçer termometre gibi ürünler de annelerin öncelikli ihtiyaçları arasındadır. Bebek hediye ürün çeşitleri arasında bulunan ve ünlü markalar tarafından üretilen bebek bakım ürünlerini, bütçenize uygun fiyatlarla satın alarak yeni doğum yapan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Şık tasarımlar, organik dokumalar ve işlevsel modellerle üretilen yenidoğan bebek setlerine, uyku tulumlarına ve alt - üst takımlara tek tıkla kolayca sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.