Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yeni Doğan Bebeğe Hediye

Bir ailenin büyümesine tanıklık etmek, yeni bir bebeğe merhaba demek hayattaki en değerli anlardandır. Siz de sevdiklerinizin bu özel anını unutulmaz kılmak ve ailenize yeni katılan minik üyeye hoş geldin demek için hediye arayışındaysanız, doğru yerdesiniz! Sevdiklerinizi kutlamak ve yeni doğan bebeğe hediye alarak ona içten bir merhaba demek istiyorsanız ÇiçekSepeti, yeni doğan hediyelikleri konusunda size birçok seçenek sunuyor.

Yeni Doğan Bebeğe Hediye; Neşe Saçan Kapı Süsleri

Aylarca beklediğiniz büyük gün gelip çattı! Ailenizin yeni üyesi sonunda aranıza katıldı. Bu mutlu haberi herkesin öğrenmesi gerekmez mi? İster hastane odasına ister evinizin ya da bebek odanızın kapısına astığınız süslerle mutluluğunuzu herkese duyurabilirsiniz. Peluş ayıcıklar ve renkli kurdeleler arasında bebeğinizin ismi çok daha güzel görünecek. Daha özel bir tasarım isterseniz, bebeğinizin el ya da ayak izinin yer aldığı bir çerçeve ile de evinizi süsleyebilirsiniz. Yeni doğan hediyeliği olarak da oldukça sık tercih edilen kapı süsleri, bebeğinizden sonra evinizi en çok renklendiren şey olacak.

En Değerli Yeni Doğan Hediyesi; Bebek Albümü ve Anı Defteri

Zaman akıp geçiyor ve geriye yalnızca güzel anılar kalıyor. Bu anıların hikayesini de en iyi, çektiğiniz fotoğraflar anlatıyor. Bebeğinizin ilk yürüdüğü günü, onunla çıktığınız ilk seyahati, ilk doğum günü partisini yıllar sonra bile hatırlamak istemez misiniz? Yeni doğan bebeğe alınabilecek en özel hediyelerden biri olan bebek fotoğraf albümü, çocuğunuza bırakabileceğiniz en değerli miras. Açıp baktığınız her an sizi mutlu edip gülümsetecek fotoğraf albümleri sayesinde anılarınız hep taze kalıyor.

Bebeğinizle en özel anılarınızı fotoğrafların yanı sıra kaleme aldığınız yazılarla da saklamak isterseniz, özel tasarıma sahip bebek anı defterlerinden de faydalanabilirsiniz. Bebek anı defterleri, bebeğinizin haberini aldığınız ilk andan doğumuna kadar geçen sürede en yakın arkadaşınız olacak. Bebeğinizle ilgili bilgileri, aile hikayesini, hislerinizi kaydedebileceğiniz anı defterleri, özel anlarınızı sonsuza kadar saklama imkanı sunuyor.

İster kendi bebeğiniz olsun ister sevdiklerinizin… Bu tatlı ve heyecan verici yolculukta her bir an oldukça özel ve anlamlı. Bütün bu güzel anları yıllar sonra bile keyifle hatırlamak için bebek albüm ve anı defterlerinden faydalanmayı ihmal etmeyin. ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz her zevke uygun bebek albüm ve anı defterleri sayesinde anılarınız asla unutulmuyor.

Yeni Doğan Takı, Bebek Setleri ve Aradığınız Her Şey

Yeni doğan bebek hediyesi konusunda klasikten yanaysanız, ÇiçekSepeti yine yardımınıza yetişiyor. En klasik yeni doğan hediyeliklerinden olan maşallah yazılı iğne ve künyelere ek olarak özel tasarım emzik ve biberonlar da oldukça popüler. Gümüş ve altın kaplamalı ürünlerin yanı sıra dilerseniz doğal taşlı kolye ve bileklikler de hediye edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünlerden birisi olan kehribar taşlı takılar, hem anne hem de bebek sağlığı üzerinde olumlu etkiler gösteriyor. Doğal ağrı kesici olarak da anılan kehribar taşı, ağrıların dinmesini ve bebeklerin yatışıp sakinleşmesini sağlıyor.

“Bir hediye alayım ki içinde her şey olsun.” diyen mükemmelliyetçilerdenseniz, bebeklere özel hazırlanmış hediye setlerinden yararlanabilirsiniz. Bu setlerin içinde zıbın, patik, bere, eldiven, önlük, peluş oyuncak gibi bir bebeğin ihtiyacı olabilecek her şey bulunuyor. Bebek hediye setleri, yeni doğan bebeğe hediye alma konusunda tereddütü olanlar için de oldukça kurtarıcı.

Yeni doğan hediyesi konusunda telaşlı ve kararsızsanız ÇiçekSepeti her zaman olduğu gibi bu mutlu günde de yanınızda. Binlerce ürün arasından uygun bulduğunuz yeni doğan hediyeliğini seçip sevdiklerinizi mutlu ederken güvenli alışverişin keyfini çıkartın. ÇiçekSepeti’nin hızlı teslimat ve ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için beğendiğiniz ürünü hemen sipariş etmeyi unutmayın.