İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Yeni İş Hediyeleri

Yeni işinde başarılar dilemek istediğiniz sevdiklerinizi Çiçek Sepeti'nin yeni iş tebriği hediyeleri ile mutlu edin!

Yeni bir işe başlamak, terfi almak veya iş kurmak hayatımızdaki önemli bir değişikliktir. Bizi böylesine mutlu eden bir gün de sevdiklerimiz tarafından hatırlanmak, tebrik ve takdir edilmek mutluluğumuzu katlar. İlk iş günü alınan bir tebrik çiçeği veya sembolik yeni iş hediyesinin bırakacağı anıyı uzun yıllar hatırlarız. Şimdi siz de sevdiklerinize aynı güzel hissiyatı yaşatmak için bir kaç tıkla yeni iş hediyesi siparişinizi verebilir, onlara hoş bir jest yapabilirsiniz.

Hediyenizin yanında güzel bir kaç söz kart notu eklemek isterseniz yeni iş mesajları sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

Sevdiklerinizin yeni işlerindeki ilk gün heyecanını mutluluğa çevirin!

  • Yeni bir iş girişimini hayata geçirmiş ya da ofis değiştirmiş kişilerin işyerlerine hediye seçerken ilk olarak bir takım eksiklikleri olabileceğini düşünerek hareket etmek gerekiyor. Kullanım değeri yüksek olan hediyeler daha fazla memnuniyet sağlayacaktır. Duvar ve masa saatleri, masa üstü isimlikleri, kartlıklar, bardaklar, takvim ve not defterleri, aydınlatmalar gibi hediyelerin yanı sıra ofis atmosferini tazeleyecek saksı çiçekleri tercih edilebilir. Yeni işyerine seçebileceğiniz birçok hediye alternatifi için Ofis Hediyeleri ve Hediye Setleri sayfalarını inceleyebilirsiniz.
  • Yeni bir işe başlamanın beraberinde getirdiği o tatlı heyecanı bastırmak ve sevdiklerimize onlar ile gurur duyduğumuzu iletmek için gönderebileceğimiz birçok hediye var. Bunlardan en popüler olanlar ise mesleğe özel ya da kişiye özel olarak detaylandırılmış kupa bardaklar, defterler, kalemler, canlı veya yapay çiçekler, masaüstü düzenleyicileri ve saatlerdir. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz yüzlerce yeni iş tebrik hediyesi için ÇiçekSepeti’nin Yeni İş Hediyeleri kategorisini inceleyebilirsiniz.
  • İş hayatına yeni giriş yaparken yaşanan o ilk heyecan kadar yoğun duyguların yaşandığı bir başka zaman ise terfi alınan işteki ilk gündür. Sevdiklerinizin kariyerlerinde attıkları bu önemli adımda onları desteklemek, onların başarıları ile gururlandığınızı ifade edebilmek için gönderebileceğiniz birçok hediye vardır. Bu hediyeler canlı ve cansız çiçeklerden masa üstü hediye setlerine, sümen takımlarından özel dolma kalemlere, figür biblolardan kravatlı gömlekli setlere çok geniş bir ürün yelpazesi içerisindedir. ÇiçekSepeti'nin Yeni İş Hediyeleri kategorisi içerisinde sizler için derlenen binlerce hediye seçeneğini inceleyebilirsiniz. Terfi alan yakınlarınız için satın alabileceğiniz çeşitli hediyeler için Kokulu Taşlar ve Hediye Kupalar sayfalarına göz atabilirsiniz
  • İş dünyasına ilk adımını atanların yaşadıkları heyecan yalnızca yeni bir ortama girmek demek değildir. Öğrencilik hayatının sona ermesi ve yeni bir dönemin başlaması, kısacası artık daha büyük ve ciddi sorumluluklarımızın olduğu gerçeği ile yüzleşmek demektir. Bu sebeple ilk iş tecrübesi çok önemlidir. İlk işte yaşanılan anılar da öğrenilenler de bir ömür hatırlanır. Siz de hayatlarının bu önemli dönemine merhaba diyen sevdiklerinizi memnun edecek hediyeler ile heyecanlarını bastırabilir, onlara ne kadar inandığınızı ve güvendiğinizi vurgulayabilirsiniz. Yeni işe başlayan kişiler çoğu zaman nelere ihtiyaçları olduğunu bilmezler. Bu sebeple onlara alacağınız ofis hediyelerinde bu durumu gözeterek, özel not defteri ve kalemlerin bulunduğu setleri alabilirsiniz. Desteklendiğini hatırlaması ve güveninizi hissetmesi için fotoğraflar ile detaylandırılmış ofis hediyelerini tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra bu günü hiç unutmaması için bir ömür onunla kalacak takılar ya da aksesuarlar da hediye seçenekleri arasında değerlendirilebilir.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.