İPTAL

Yeni İş Tebriği Kek ve Kurabiye Buketi

Ürün Fiyatı: 79,99 TL + KDV
19 Mart Bugün
20 Mart Yarın
21 Mart Çarşamba

Takvim

90 dk içinde Teslimat (+ 10 TL)
19 Mart Bugün
20 Mart Yarın

Takvim

 • BAZI BÖLGELERE AYNI GÜN TESLİMAT
 • GÜVENLİ ÖDEME
86
,39 TL (KDV Dahil)
TAZE LEZZETLER
GÜLERYÜZLÜ TESLİMAT
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Ürün Detayları
Beyaz Fildişi Gül Kek (yeni) : 34 Adet Çikolata Kaplı Tartalet Kurabiye : 32 Adet Kalp Kurabiye : 3 Adet
Yeni bir işe başlamanın verdiği tatlı heyecanı lezzet dolu bir sürpriz ile bastırın. Onların her daim yanında olduğunuzu, başarıları ile gurur duyduğunuzu hissettirmenin en lezzetli yolu Bonnyfood ile sadece birkaç tık uzağınızda. Yeni İş Tebriği Kek ve Kurabiye Buketi, 34 adet fildişi çikolata kaplı gül şekli verilmiş kek, 32 adet siyah çikolatalı hindistan cevizli tartolet kurabiye ve "Yeni" "İşinde" "Tebrikler" yazılı 3 adet kırmızı çikolatalı kalp kurabiye ile oluşturuldu. Siz de Yeni İş Tebriği Kek ve Kurabiye Buketi ile sevdiklerinize işlerinin ilk gününde neşe olu bir sürpriz yapabilirsiniz. Yeni iş ortamında sosyalleşebilmesi için de lezzetli bir aracı olan Yeni İş Tebriği Kek ve Kurabiye Buketi, sevdiklerinize neşe verecek. 34 adet fildişi gül kek, 32 adet siyah çikolatalı hindistan cevizli tartolet kurabiye.3 adet kırmızı çikolatalı kalp kurabiye
Ürün Kodu: gr1434

Yorumlar (5)

  Hızlı teslimat ve resimle aynı ürünün teslim edilmesi için teşekkürler

  GÜLŞAH AKTOLGA

  Hizmet mükemmel teşekkür ederim

  Tijen Eroğlu Barak

  Eksıklık yoktu teşekkür ederım:)

  Gülşah sayın

  Kaliteli ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Sipariş konusu ürün de aynı resimde göründüğü şekilde hazırlanmış. Bunun için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  Merih serin

  Teslimatı mesai bitiminde yaptığınız ve en son olarak benım hediyemi teslim etmenizden dolayı hiç memnun kalmadım. Öğle den sonra çikolata neden gönderilir ? Yemekten sonra tatlı olarak yensin diye .. Sizi bir daha tercih ediceğimü düşünmüyorum ve çevreme de tavsiye etmem. Çok sinirlendim size.

  Mecit akpınar