İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yeni İşe Çiçek

 Yeni işe başlamış yakınlarınız için günün kahramanı siz olun! Heyecanın dorukta olduğu yeni işin ilk günü, streslidir. Arkadaşınızın ya da sevgilinizin yüzünde tatlı bir gülümseme ve biraz da rahatlama yaratmak istiyorsanız, Yeni işin hayırlı olsun diyen bir çiçek sizi o günün kahramanı yapacaktır. Çiçek Sepeti, ilk iş gününün heyecanına ortak olmak için rengarenk çiçek çeşitlerini bir araya getirdi. Yeni iş hediyelerine bakmayı da unutmayın!

 

Yeni bir işe başlamak oldukça heyecanlı ve stresli bir süreçtir. Ne kadar tecrübeli olunsa da her zaman yeni ve farklı bir hissiyat oluşturur. Böyle zamanlarda yeni işe başlayan kişiler biraz kaygılı hissedebilirler. Siz de sevdikleriniz bu tür kaygılar yaşamasın diye, onlara “Bunu başaracaksın”, “Her zaman yanındayım”, “Her işin altından başarı ile kalkacaksın” gibi mesajlar vermek için çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Sözcüklerin samimiyetini es geçmeden göndereceğiniz bir buket yeni iş tebrik çiçeği, tatlı heyecan yaşayan sevdiklerinize yanında olduğunuz mesajını vermek, O’na sevginizi ve desteğinizi göstermek, hatta bol şans dilemek için güzel bir hediye olabilir. Yeni iş çiçekleri sevdiklerinizin ilk gününde bedenen yanındaymış gibi hissettirir. Çiçekler sayesinde yaşatacağınız duygu ve hissiyat unutulmaz bir an olacaktır. Sevdiğiniz kişilerin bu heyecanlı anlarının bir parçası olmak ÇiçekSepeti’nin birbirinden güzel yeni iş tebriği çiçek aranjmanları ile mümkün. Siz de "Yeni iş tebriği hangi çiçek gönderilir?" gibi sorularınıza cevap bulmak için birbirinden güzel aranjmanlara göz atabilirsiniz. Online ödeme kolaylığı ve teslimat hızı gibi avantajlardan yararlanmak için ÇiçekSepeti her an yanınızda.

Yeni İş Çiçekleri

  • Yeni mezun olmuş ve ilk işine başlamış yakınlarınız için göndereceğiniz doğal ahşap kütükte aranje edilmiş papatyalar günün kahramanı olmanızı sağlayabilir.
  • Cam vazoda hüsnüyusuf ve lilyumlarla süslenmiş harika bir çiçekle okul hayatını geride bırakan ve oldukça heyecanlı olan sevdiklerinize cesaret verip onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Çeşitli buketlerden birini tercih edebileceğiniz gibi, hiç ölmesini istemediğiniz saksı çiçekleri de etkili hediyeler olabilir. Aynı zamanda birbirinden güzel ve şık saksılarda hazırlanmış masa çiçekleri yeni iş için uygun hediyelerdir.
  • İşyerinde büyük bir başarıya imza atan sevdiklerinize göndereceğiniz incili kutuda papatyalarla başarılarını kutlayabilirsiniz.
  • Önemli terfiler için bazen mis gibi kokan zambaklar, bazen rengarenk güller, papatyalar, frezyalar ya da orkidelerden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm çiçekleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz.

Terfi Tebrik Çiçekleri

Türkiye’nin dört tarafına aynı gün gönderilebilen Yeni İş/Terfi çiçeklerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile çeşitli aranjmanlar ve farklı fiyat aralıkları üzerinden ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz rengarenk çiçeklerle süslenen, çeşitli vazo ve fanuslarda hazırlanan aranjmanlar tam olarak istediğiniz anda sevdiklerinize teslim edilir. Rengarenk ve benzersiz çiçeklerin mutlu edemeyeceği insan yoktur. Dekoratif taşlar, farklı yeşillikler ve cipsolarla süslenmiş rengarenk çiçekler yeni işinde sevdiklerinize en güzel motivasyonu sağlar. Terfi için çiçek göndermek oldukça hoş bir davranıştır. Bunun yanında kendi işini kuran sevdiklerinizi de unutmamanız gerekir. Cesaretiyle büyüleyen, girişimciliğiyle göz dolduran arkadaşınıza göndereceğiniz çiçeklerle hayırlı ve bol kazançlı bir çalışma hayatı dileyebilirsiniz. Çok çeşitli seçenekler sunan yeni işe çiçek kategorisinde bonsaiden orkideye, lilyumdan rengarenk güllere, tane ve zarif bir papatyadan ihtişamlı teraryum bahçelerine kadar pek çok ürün mevcuttur. Sevdiklerinizle gurur duyduğunuz anlarda onun en çok hoşuna gidecek çiçek aranjmanını aynı gün yeni iş yerine gönderebilirsiniz. Hemen şimdi sevdiklerinizin iş heyecanına ortak olmak için ÇiçekSepeti'nin Yeni İş/Terfi kategorisinden özel olarak hazırlanmış tasarım bir modeli seçebilir, aynı gün teslim avantajı ile online sipariş verebilirsiniz. Terfi için çiçek göndermek ve iş değişikliği için çiçek göndermek sevdiklerinizin endişelerini neşeye, umuda ve cesarete dönüştürebilmenize yardımcı olur.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.