İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Yenimahalle Çiçek Siparişi

Çiçeklerin cinsi, renkleri ve sayısı türlü anlamlar taşır. Beyaz gül masumiyeti, kırmızı gül aşkı, sarı karanfil hüznü, beyaz gül dostluğu simgeler. Başkentin merkezinde, yemyeşil bahçeleri ile anılan Yenimahalle ilçesi çiçekçileri sevginizi, hüznünüzü, güzel dileklerinizi en anlamlı şekliyle sevdiklerinize aktarabilmeniz için size en yakın çiçekçi ÇiçekSepeti’nde! Duygularınıza tercüman olacak en güzel çiçekler, vereceğiniz online sipariş ile yalnızca Avcılar, Çamlıca, Kardelen, Varlık değil, Işınlar, Güzelyaka, Çiğdemtepe, Gayret mahallelerine, kısacası Ankara Yenimahalle’de çiçek göndermek istediğiniz her noktaya aynı gün teslim garantisiyle ulaşır.

Ankara Yenimahalle Çiçekçileri

Yenimahalle Ankara’nın merkezi ilçelerinden olup, sınırları içinde yer alan ve Atatürk tarafından 1925 yılında kurulan Atatürk Orman Çiftliği'ne sahiptir. Çiftlik içinde bulunan Gazi Orman Çiftliği Parkı, Müze ve Sergi Salonu, Ankara Hayvanat Bahçesi hayvan ve doğa sevgisini aşılamak üzere yılda bir milyon ziyaretçisine ev sahipliği yapar. İlçeden geçen Ankara Çayı üzerinde Bizans döneminde yaptırılan ve yedi kemerden oluşan Akköprü tarihi özelliğini korumaktadır. 1998 yılında hizmete giren 75. Yıl Hipodromu, modern mimariyle tasarlanan yaklaşık dokuz bin kapasiteli tribünüyle heyecan dolu yarışlara sahne olmaktadır. Ankara’nın en büyük yeşil alanlarına sahip olan Atatürk Orman Çiftliği onlarca ağaç ve çiçek çeşidine, mevsim çiçekleriyle oluşturulan peyzajlara ve beş yüz gülden oluşan gül bahçesine ev sahipliği yapar. Tüm bu güzellikler ve çeşitlilik Yenimahalle ilçesi çiçekçileri için de ilham kaynağı olur. Birbirinden güzel çiçeklerle oluşturdukları eşsiz tasarımlarını ÇiçekSepeti'nin geniş dağıtım ağı sayesinde ilçenin her noktasına aynı gün teslim garantisiyle ulaştırırlar. Ankara Yenimahalle çiçek siparişi konusunda, yıllardır kaliteli ürünleri kusursuz hizmet kalitesiyle gönderdiğiniz adrese saatler içinde ulaştıran Çiçek Sepeti'ni tercih edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Yenimahalle’de!

Nerede olursanız olun, size telefonunuz ve bilgisayarınız kadar yakın olan ÇiçekSepeti, online sipariş kolaylığı ve güvenli ödeme sistemi sayesinde en güzel çiçekleri sevdiklerinize aynı gün teslim eder. Yenimahalle ÇiçekSepeti bayileri bütçenize uygun olarak seçtiğiniz eşsiz güzellikteki aranjmanları, özenle ve sevgiyle hazırlar, aynı gün teslim ederken sevdiklerinizin yüzündeki tebessüme şahit olurlar. Siz de sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm, kalplerinde sıcak bir dokunuş olmak isterseniz Çiçek Sepeti 7/24 yanınızda.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.