Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Yetkin ÇiçekSepeti’nde!

Yetkin, madeni çatal, bıçak, kaşık ürünleriyle züccaciye kategorisinde beğeni toplayan bir marka. Çatal, bıçak ve kaşık setleri, çay setleri; kaliteli, güvenli ve şık bir şekilde Yetkin tasarımlarında buluşuyor.

Siz de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Yetkin ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünleri keşfedebilir, tüm mutfak aksesuarı ihtiyaçlarınızı kaliteli ve uzun bir kullanım ömrü sunan Yetkin ürünleri içerisinden giderebilirsiniz.

Yetkin Ürünleriyle Mutfakta Kalite

Çatal, bıçak ve kaşık setleri, çay setlerinin yanı sıra, cezveler, sütlükler, servis ürünleri ve çok parçaları servis takımları, Yetkin markasının geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. Mutfaklarda keyifli, şık ve ergonomik çözümler sunan deneyimli marka Yetkin, hem kullanışlı hem de kaliteli ürünleriyle sizin de mutfağınızdaki en yakın yardımcınız olacak.

ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabileceğiniz Yetkin ürünleri, özel kampanyalar ve ulaşılabilir fiyatlarla kaliteyi buluşturuyor. Evinizin konforunda alışveriş keyfinizi yaşayabilir, güvenli ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan tüm ürünleri satın alabilirsiniz.

Siz de evinizin şıklığını artıracak Yetkin markalı züccaciye ürünleriyle hem pratik hem şık aksesuarlar edinmek için web sitemiz ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. Online alışverişe özel indirimli Yetkin ürünlerini, kolay ödeme koşulları ve kapınıza edilecek şekilde satın almak için alışverişinize hemen başlayın!