Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yılbaşı Bileklik Hediyesi

Yeni bir yıla girerken yeni yıl hediyesi vermek en güzel gelenekler arasında yer alır. Hediyenin amacı, koca bir yılı sizinle birlikte geçiren ve her daim yanınızda olan sevdiklerinize bir nevi teşekkür etmektir. Tabii ki bir de gelecek senenin birlikte mutlu ve huzurlu geçmesini temenni etmektir. Yılbaşı hediyesi seçmek herkes için kolay bir iş değildir. Fakat bazı hediyeler vardır ki her durumda kurtarıcı rolü üstlenir ve hemen hemen herkes bu hediyeleri beğenir. Yılbaşı bileklik hediyesi de bu hediyeler arasında yer alır. Hem erkekler hem de kadınlar için oldukça kullanışlı bir hediye olan bileklik hediyesi, görünüme şıklık ve çekicilik katar. Aynı zamanda kullanılan tarzın ortaya çıkmasına yardımcı olur. Değerli taşlar, madenler veya farklı materyallerden üretilen en güzel yılbaşı bileklik modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, sevdiklerinizi veya kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı Bileklik Modelleri

Takı ve aksesuar kullanmayı sevenlerin favorisi olan bileklikler; renk, şekil, malzeme ve tasarım gibi birçok kritere göre farklı seçenekler sunar. Seçtiğiniz kıyafet tarzı, gece veya gündüz kullanımı, özel günler veya günlük kullanım gibi konulara göre de model seçimleri değişmektedir. Bileklik modellerinde, bilekliğin malzemesi ve tasarımı bileklik fiyatları konusunda belirleyici unsurdur. Değerli metallerden plastiğe, kumaştan ahşaba kadar birçok malzemeden üretilmiş bileklik modeli bulabilirsiniz.

  • Altın bileklik modelleri, yılbaşı hediyesi bileklik seçenekleri arasında en değerli olanlarıdır. Değerini hiçbir zaman yitirmeyen ve stil olarak klasik yerine koruyan altın bileklikler, genelde 24 ayar altından üretilir. Fakat 14 veya 18 ayar altından yapılan modelleri de mevcuttur. Daha modern ve sade görünümü sevenler için beyaz altın modelleri, klasik altın sarısını sevenler için sarı altın bileklikleri tercih edebilirsiniz.
  • Değerli taş bileklik modelleri, tüm bileklik stillerinde kullanılabilen özel taşlarla tasarlanır. Genelde esnek bir malzeme üzerine geçirilen taşlara cam, ahşap, boncuk gibi farklı malzemeler eşlik edebilir. Paslanmaz çelik zincir veya gümüş zincir gibi malzemelerle de birlikte kullanılabilen değerli taşlar, her bilek boyuna uygun şekilde hazırlanabilmektedir.
  • Son dönemde oldukça ön plana çıkan charm bileklik modelleri, küçük dekoratif parçalardan oluşmaktadır. Bilekliğinize yeni parçaları eklemenize olanak tanır ve özgün stilinize göre düzenlenebilir. İlgi alanlarınız, hobileriniz veya beğendiğiniz her şey bilekliklerinizin bir parçası olarak kullanılır. Kişiselleştirilmiş bileklik hediyesi ile benzer özelliklere sahip bu modelleri sevdiklerinize hediye ederek onları ekstra mutlu edebilirsiniz.
  • Kişiye özel bileklik modelleri; harf, sayı, sembol, tarih veya sizin için özel olan şekiller gibi birçok farklı parçanın bir araya getirilmesiyle oluşur. Zincir veya bileklik üzerine istediğiniz seçenekleri ekleyerek tamamen size özel bir yılbaşı hediye oluşturmanız mümkündür.
  • Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bazı bileklik modellerinde de teknolojik eklemeler oldu. Saat, tarih, yürüme mesafesi gibi birçok detayı gösteren akıllı bileklik modelleri, yılbaşı bileklik hediyesi olarak harika seçenekler arasında yer alır. Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen bu bileklikler, sağlık verilerinizi ve sportif faaliyetlerinizi de kayıt altına almanızı sağlar.

Özgün, şık ve zarif bileklik modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Hemen mobil uygulama veya web sayfasını ziyaret edin, yılbaşı özel indirimlerinden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edin!